Produkty

Maska przeciwpyłowa Site filtr P2

Kliknij aby powiększyć

Maska przeciwpyłowa Site filtr P2

Marka: Site

Marka: Site

Kod: 211638

|
Maska przeciwpyłowa połączona z goglami to produkt chroniący zdrowie pracowników i majsterkowiczów. Wyrób jest przydatny podczas pracy z materiałami charakteryzującymi się wysokim poziomem pylenia. Korzystając z tego wyrobu zabezpieczysz jednocześnie wzrok oraz drogi oddechowe przed wdychaniem niebezpiecznych substancji.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Poziom ochrony: F P2

Parametry logistyczne

Długość opakowania

11 cm

Wysokość opakowania

17 cm

Szerokość opakowania

18.5 cm

Waga brutto

0.3 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

ochrona oczu przed uszkodzeniem odpryskami ciał stałych z UV

Poziom ochrony

F P2

Parametry indywidualne

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Marka

Site

Typ/rodzaj

soczewki bezbarwne

Nr referencyjny

AGE120-201-171-CAP

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

plastik
Maska przeciwpyłowa zapewnia pełną ochronę wzroku oraz dróg oddechowych przy pracy. Zaleca się stosowanie produktu podczas cięcia płyt MDF, miękkiego drewna i materiałów drewnopodobnych oraz nakłania żywicy. Wyrób składa się z gogli zabezpieczających przed dostaniem się pyłu i niebezpiecznych substancji do oczu oraz maski przeciwpyłowej, chroniącej drogi oddechowe, dzięki czemu nie wdycha się pyłu i toksycznych oparów. Produkt sprawdzi się w warsztacie każdego majsterkowicza, osoby zajmującej się rękodziełem oraz wykonywaniem mebli. Szerokie gogle zapewniają pełny kąt widzenia, co ułatwia kontrolę otoczenia w czasie pracy. Dodatkowo pod nimi zmieszczą się również okulary korekcyjne. W zestawie znajdują się trzy wymienne filtry oraz ściereczka do czyszczenia okularów.
Ocena
1 komentarz
18.01.2020
Maska wykonana ok, ale do mojej twarzy nie pasuje, po minucie cala szybka zaparowana, nie ma możliwości lepszego dopasowania maski do twarzy, wiec ja osobiscie nie polecam. Pieniądze wydane w błoto.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za ocenę. Cieszymy się, że wykonanie maski spełniło Pana(i) oczekiwania, tym bardziej przykro nam, jeśli okazała się ona nie pasować do Pana(i) twarzy. Zachęcamy do konsultacji kwestii doboru odpowiedniej maski z jednym z naszych doradców fachowych. Dołoży on wszelkich starań, aby pomóc Panu(i) odnaleźć maskę najlepiej pasującą do Pana(i) twarzy.

 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Jak dobrze zabezpieczyć się podczas pracy?

 • Narzędzia i artykuły

  Jak zapewnić bezpieczeństwo w warsztacie

 • Narzędzia i artykuły

  BHP podczas stosowania elektronarzędzi

Ocena i komentarz dla:

Maska przeciwpyłowa Site filtr P2