Zobacz więcej Mieszadła

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Mieszadła

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mieszadło do zapraw Comensal 120 mm spiral
Strzałka w prawo

Mieszadło do zapraw Comensal 120 mm spiral

23,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Mieszadło do zapraw idealnie sprawdzi się podczas przygotowywania materiałów budowlanych potrzebnych w trakcie remontu. Umożliwia błyskawiczne połączenie wody z suchą zaprawą, ponieważ współpracuje z urządzeniami elektrycznymi. Charakteryzuje się znakomitą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, gdyż wykonane zostało z wytrzymałej stali.

   Cechy i zalety

    Mieszadło do zapraw przeznaczone jest do skutecznego łączenia ze sobą zaprawy suchej oraz wody. Wobec tego idealnie sprawdza się podczas przygotowywania materiałów budowlanych potrzebnych przy budowach oraz remontach. Produkt posiada spiralny kształt, dzięki czemu podczas mieszania składników eliminuje ryzyko powstawania grudek. Dodatkowo przystosowany jest do współpracy z elektrycznymi urządzeniami obrotowymi, co znacząco przyspiesza proces łączenia komponentów. Mieszadło wyprodukowane zostało ze stali, więc będzie znakomicie pełniło swoją funkcję przez długi czas. Materiał ten jest bowiem odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe działanie wilgoci, dzięki czemu nie będzie niszczał przy częstym kontakcie z wodą.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuMieszadło
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Gwarancja producenta1 rok​
     MarkaComensal
     Średnica ostrza120mm
     MateriałStal
     Kod produktu5902060102968