Zobacz więcej Nasiona warzyw

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona warzyw

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona Rokietta siewna Verve

Nasiona Rokietta siewna Verve

2,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nasiona rokietta siewna Verve sprawdzą się w każdym przydomowym ogródku. Rukola dostarcza organizmowi wiele właściwości odżywczych, dlatego z pewnością docenią ją wszyscy, którzy dbają o swoje zdrowie. Jedno opakowanie mieści aż dwieście pięćdziesiąt nasion. Dzięki temu jest bardzo wydajne. W asortymencie sklepów Castorama przygotowaliśmy dla Ciebie nasiona i cebulki roślin, które wykorzystasz w swoim przydomowym ogródku. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Nasiona rokietta siewna Verve warto posiać w przydomowym ogrodzie. Rukola to warzywo, które dostarcza organizmowi wiele składników odżywczych, w tym witaminę A, B2, B6, C, K1 i kwas foliowy. W jednym opakowaniu znajduje się aż dwieście pięćdziesiąt nasion. Dzięki temu po zasadzeniu roślina będzie kwitła gęsto i będziesz ją mógł wykorzystać w swojej kuchni. Zanim posiejesz nasiona rukoli, pamiętaj, by zapewnić roślinie odpowiednie warunki dopasowane do jej potrzeb. Pamiętaj również o regularnym usuwaniu chwastów. Warto wybrać taką część ogrodu, która jest mocno nasłoneczniona. Dzięki temu roślina będzie szybko i zdrowo się rozwijała. W ofercie sklepów Castorama przygotowaliśmy dla Ciebie wiele nasion i cebulek roślin, które możesz zasadzić w przydomowym ogrodzie.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaVerve
     Okres sadzeniaIV - VIII
     Okres zbioruV - X
     Średnia ilość/liczba w opakowaniu250
     Wilgotność glebyWilgotna
     Odpowiednie miejsce do sadzeniauprawy rolne, ogród
     Stanowisko do uprawyObszary nasłonecznione
     Kod produktu3663602516330