Zobacz więcej Nasiona warzyw

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona warzyw

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona rzepa Purple Top Milan Verve

Nasiona rzepa Purple Top Milan Verve

2,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nasiona rzepa Verve są przechowywane w szczelnym opakowaniu. Promienie słoneczne i wilgoć nie mają do nich dostępu. Dzięki temu nasiona warzyw wyróżniają się wysoką jakością, a ich uprawa nie sprawi Ci trudności. Wystarczy, że zadbasz o zapewnienie roślinie żyznej i nawodnionej gleby, żeby cieszyć się obfitymi zbiorami. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Nasiona rzepa Verve pomogą Ci stworzyć ekologiczną uprawę na działce rekreacyjnej lub w przydomowym ogródku. Wyhodowanie warzyw nie jest trudne. Pamiętaj o regularnym podlewaniu – rzepa lubi wilgotne podłoże. Żyzna i nawadniana gleba zapewni roślinie prawidłowy wzrost. Zadbaj o systematyczne usuwanie chwastów, a zyskasz obfite zbiory. Wartościowe warzywo z rodziny rzepowatych wzbogaci smak wielu potraw i będzie źródłem witamin. W opakowaniu nasion z serii Purple Top Milan znajdziesz etykietę. Przy jej pomocy oznaczysz roślinę w ogrodzie i lepiej o nią zadbasz. Nasiona rzepa Verve pozwolą Ci zrezygnować z zakupu warzyw nawożonych szkodliwymi substancjami. Samodzielna uprawa sprawi, że plony będą pełne korzystnych dla zdrowia składników odżywczych.

    • Nadaje się do spożycia

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Zakładana wysokość rośliny300mm
    Okres sadzeniaIII - VII
    Okres zbioruVI - X
    Średnia ilość/liczba w opakowaniu250
    Wilgotność glebyWilgotna
    Instrukcje dotyczące podlewaniaregularnie nawilżać glebę i usuwać chwasty
    Odpowiednie miejsce do sadzeniauprawa rolna, ogród
    Kod produktu3663602516767