Zobacz więcej Nawozy uniwersalne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nawozy

Strzałka w prawo

Nawozy uniwersalne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nawóz Azofoska granulowany 25 kg

Nawóz Azofoska granulowany 25 kg

198
/ szt.
7,92
/ kg
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nawóz Azofoska jest produktem przeznaczonym do pielęgnacji roślin. Nowoczesna formuła oraz odpowiednio skomponowane skład zapewnia roślinom wszystkie niezbędne główne składniki pokarmowe oraz mikroelementy. Nawóz idealnie wpływa na prawidłowe owocowanie i dojrzewanie warzyw, zarówno uprawianych na gruncie lub w tunelach szklarniowych.

   Cechy i zalety

    Nawóz Azofoska jest preparatem przeznaczonym do pielęgnacji roślin ogrodowych. Przyczynia się do prawidłowego wzrostu oraz dojrzewania warzyw. Nowoczesna formuła oraz bogaty skład, zapewniają roślinom wszystkie niezbędne główne składniki pokarmowe oraz mikroelementy. Dzięki temu nawóz odpowiednio dba o wzrost i dojrzewanie roślin ogrodniczych. Nawóz w formie granulatu zapewnia jego szybką oraz prostą aplikację na grządki ogrodnicze. Preparat zawiera odpowiednio skomponowane składniki mineralne, które wpływają na prawidłowe owocowanie warzyw. Ponadto posiada małą ilość chlorków, co przyczynia się do dłuższego przechowywania warzyw. Dlatego nawóz gwarantuje uzyskanie zdrowych oraz obfitych plonów, zwiększając odporność roślin na choroby.

    • Nie zawiera chlorków
    • Zawiera komplet mikroelementów
    • Zawiera komplet makroelementów
    • Wysoka zawartość składników pokarmowych

    Specyfikacja techniczna

    Głębokość produktu105mm
    Szerokość pojemnika350mm
    Wysokość pojemnika605mm
    Waga (kg)25kg
    Typ pojemnikaTorba
    SkładNPK (MgO + SO3) - 13,3 - 6,1 - 17,1 (4,5 + 21,0); nawóz zawiera także: magnez, siarkę, bor, miedź, żelazo, mangan, molibden, cynk
    Kod produktu5900861142275