Produkty

Niskoprofilowy podnośnik samochodowy Yato 2 t

Kliknij aby powiększyć

Niskoprofilowy podnośnik samochodowy Yato 2 t

Marka: Yato

Marka: Yato

Kod: 214844

|
Zastanawiasz się, jak prawidłowo przeprowadzić prace montażowe w spodniej części samochodu? Zadanie to ułatwi Ci prezentowany przyrząd przeznaczony do podnoszenia pojazdów. Urządzenie wyprodukowane głównie z blachy stalowej oraz gumy jest odporne na zniekształcenia. W prezentowanej ofercie dostępne są różne rodzaje podnośników.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

25.5 cm

Wysokość opakowania

16 cm

Szerokość opakowania

59.5 cm

Waga brutto

16 kg

Wymiary produktu

57 x 17,5 x 24 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

warsztaty samochodowe, gospodarstwa domowe

Parametry indywidualne

Marka

Yato

Gwarancja

12 miesięcy

Informacje dodatkowe

specyficzna konstrukcja umożliwia wprowadzenie podnośnika pod samochody o obniżonych progach np. w autach po przerubkach tiuningowych

Nr referencyjny

YT-1720

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

blacha stalowa, guma, tworzywo sztuczne

Kolor producenta

mix
Masz problem z naprawieniem mechanizmu samochodu znajdującego się w trudno dostępnym miejscu? Prezentowany podnośnik pozwala na uniesienie pojazdu, co bywa niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia prac serwisowych. W czasie produkcji urządzenia zastosowana została przede wszystkim blacha stalowa oraz guma, czemu zawdzięcza się odporność sprzętu na uszkodzenia mechaniczne. Praktyczna konstrukcja umożliwia wprowadzenie podnośnika pod samochody o obniżonych progach np. w autach po przeróbkach tuningowych. Chcesz, aby Twój warsztat stał się funkcjonalną strefą reperowania pojazdów? Zdecydowanie przyda się w nim prezentowany podnośnik – zapraszamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas asortymentem i wypróbowania przyrządu już teraz!
Ocena
1 komentarz
30.12.2019
Niestety zawiodłem się na tym podnośniku. Przestał działać po pewnym czasie, wymieniony na nowy. Po użyciu przy zmienie na zimowe koła podnośnik przestał działać przy drugim aucie. Podniósł 6 razy i przy 7 znowu uległ awarii. Oddany znów do punktu serwisowego w Castoramie. Decyzja zwrot kwoty zakupu. Nie polecam tego podnośnika. Jest to produkt jednorazowego użytku.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się z nami tak szczegółową opinią. Jest nam niewypowiedzianie przykro, jeśli podnośnik nie spełnił Pańskich oczekiwań, odmawiając posłuszeństwa. Przekażemy treść Pańskiego komenatrza osobom odpowiedzialnym za kontrolę jakości produktów dostępnych w naszych sklepach celem weryfikacji i ewentualnego kontaktu z producentem, aby ustalić przyczyny tego stanu rzeczy. Cieszymy się, że reklamacja została rozpatrzona po Pana myśli.

 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Rodzaje lewarków samochodowych

 • Narzędzia i artykuły

  Szczelinomierz – wszystko, co powinniśmy o nim wiedzieć

 • Narzędzia i artykuły

  Jak dbać o akumulator samochodowy?

Ocena i komentarz dla:

Niskoprofilowy podnośnik samochodowy Yato 2 t