Zobacz więcej Nogi meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Nogi meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Noga Diall kula 48 mm olcha

Noga Diall kula 48 mm olcha

4,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Oferowana noga meblowa w kształcie kuli jest nieodzownym elementem każdego mebla. Decyduje o stabilności konstrukcji, a także wywiera duży wpływ na jej walory estetyczne. Dzięki wykorzystaniu nogi meblowej zwykła bryła może stać się oryginalną szafką, pufą czy stolikiem. Wykonanie z tworzywa sztucznego wpływa na wysoką wytrzymałość elementu.

   Cechy i zalety

    Posiadasz w swoim domu stary mebel, któremu chciałbyś nadać zupełnie nowy charakter, tak by na nowo stał się ozdobą Twojego salonu lub sypialni? W tym celu możesz wykorzystać proponowany model nogi meblowej. Choć niewielkich rozmiarów, jest istotnym elementem konstrukcyjnym, za pomocą którego odmienisz wygląd stolika bądź inny przedmiot. Do wykonania produktu wykorzystano trwałe tworzywo sztuczne, dzięki czemu noga odznacza się sporą odpornością na powstawanie uszkodzeń mechanicznych. Kolor olcha atrakcyjnie komponuje się z drewnianymi elementami wyposażenia wnętrza, tworząc z nimi spójną całość. Odwiedź najbliższy market budowlany Castorama i sam przekonaj się, jak bogaty asortyment elementów meblowym posiadamy.

    • Estetyczny wygląd
    • Prosty montaż
    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuNoga meblowa
    Wysokość produktu50mm
    KolorOlcha
    Kod produktu5901912800359