Zobacz więcej Nogi meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Nogi meblowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Noga Diall kwadrat 100 mm 55 x 55 mm buk
Strzałka w prawo

Noga Diall kwadrat 100 mm 55 x 55 mm buk

17,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dzięki umocowaniu nogi będziesz w stanie podnieść swoje meble o kilka centymetrów, a także ustabilizować je, co zapewni Ci ich wygodne użytkowanie. Poza wysoką funkcjonalnością produkt wyróżnia się estetycznym wyglądem. Element powstał z drewna w kolorze buk, przez co atrakcyjnie prezentuje się we wnętrzu urządzonym w skandynawskim stylu.

   Cechy i zalety

    Szafka w kuchni nieustannie się kołysze, co utrudnia Ci codzienne korzystanie z jej funkcji? A może Twój stolik nocny nie jest stabilny? Zwróć uwagę na prezentowany model drewnianej nogi, która idealnie sprawdzi się w sytuacji, gdy zachodzi potrzeba ustabilizowania wybranego mebla. Dzięki jej wykorzystaniu będziesz mógł wygodnie korzystać z domowych sprzętów, jak również dokładniej posprzątać wnętrze – z łatwością wymieciesz spod mebli wszelkie zanieczyszczenia oraz wymyjesz pod nimi podłogę. Produkt charakteryzuje się znakomitą odpornością na powstawanie uszkodzeń mechanicznych oraz prostym montażem. Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą bogatą ofertą nóżek, wśród których z pewnością znajdziesz model idealnie dopasowany do Twoich mebli. Zapraszamy!

    • Estetyczny wygląd
    • Prosty montaż
    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuNoga meblowa
    Wysokość produktu100mm
    W zestawieŚruba M8
    KolorBuk
    Kod produktu5906711294804