Zobacz więcej Nogi stołowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Nogi stołowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Noga do stołu 60 x 710 mm czarna

Noga do stołu 60 x 710 mm czarna

34,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Samodzielnie dobierając nogi do blatu możesz przygotować stół, który pozwoli Ci zająć wygodną pozycję. Produkt został wykonany ze stali, zapewniającej jego wytrzymałość. Czarna barwa elementu umożliwia jego przykręcenie do blatów utrzymanych w ciemnych barwach. Antypoślizgowe stopki zabezpieczają podłoże przed zarysowaniami.

   Cechy i zalety

    Noga w czarnym kolorze pasuje do blatów o różnych barwach i zapewnia oryginalny wygląd stołu. Przykręcany element pozwala na jego szybki demontaż, co jest szczególnie ważne podczas przenoszenia konstrukcji. Wykonanie produktu ze stali sprawia, że jest on wytrzymały. Wzmocniona płytka mocująca posiada otwory montażowe, dzięki którym wygodnie przymocujesz nogę do blatu. Korzystając z regulacji wysokości nóg, możesz wypoziomować stół na nierównym podłożu oraz dostosować położenie blatu do swoich preferencji. Antypoślizgowe stopki z tworzywa sztucznego zabezpieczają przed mimowolnym przesuwaniem się produktu oraz chronią podłoże przed uszkodzeniem. Nogi mają dużą średnicę, dzięki czemu zapewniają stabilne podparcie dla blatu.

    • Antypoślizgowe stopki
    • Prosty montaż
    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu710mm
    KolorCzarny
    Kod produktu5906711265965