LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Nogi meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Nogi meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Noga meblowa Form 60 mm aluminium

Noga meblowa Form 60 mm aluminium

7,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Noga meblowa swoją wysoką funkcjonalnością z pewnością zadowoli każdego użytkownika. Dzięki niej będziesz w stanie podnieść swoje meble o kilka centymetrów, tak aby ich spodnie części nie miały kontaktu z posadzką – w ten sposób wydłużysz ich żywotność. Produkt powstał z aluminium oraz tworzywa sztucznego, więc wykazuje znakomite właściwości wytrzymałościowe.

   Cechy i zalety

    Noga meblowa doskonale sprawdzi się w każdym mieszkaniu, ponieważ za jej pomocą będziesz w stanie wykończyć swoje meble kuchenne, łazienkowe oraz pokojowe. Dzięki niej Twoje szafki nie będą miały bezpośredniego kontaktu z posadzką lub podłogą, co jest szczególnie istotne w pomieszczeniach, w których istnieje ryzyko zalania podłogi. Produkt daje Ci także możliwość dokładniejszego sprzątania wnętrz – z łatwością wymieciesz spod mebli wszystkie zanieczyszczenia i wymyjesz pod nimi podłogę. Noga wykonana została z aluminium oraz tworzywa sztucznego, dzięki czemu charakteryzuje się znakomitą odpornością na uszkodzenia oraz obciążenia. W naszej ofercie dostępne są także inne modele nóżek, więc dopasujesz je do swoich potrzeb.

    • Estetyczny wygląd
    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne
    • Prosty montaż

    Specyfikacja techniczna

    KolorSrebrny
    Kod produktu5906711269413