Zobacz więcej Nogi meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Nogi meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Noga okrągła 30 mm 25 cm chrom

Noga okrągła 30 mm 25 cm chrom

16,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nogę meblową wykorzystasz podczas samodzielnego konstruowania nowych mebli. Możesz jej użyć także do odnawiania elementów już stojących w Twoim mieszkaniu – szafek, stołów, krzeseł, foteli itp. Model ten cechuje się minimalistycznym kształtem oraz elegancką barwą chrom, która świetnie harmonizuje z nowoczesnym stylem wyposażenia wnętrz. Element dostępny jest w różnych długościach.

   Cechy i zalety

    Noga meblowa doskonale sprawdzi się jako uzupełnienie stołu, krzesła czy stojącej szafki. Umożliwia wymianę starych nóg od mebla, dzięki czemu zyskają one estetyczny wygląd. Sprawdzi się również jako komponent nowego, świeżo składanego mebla. Szafki na dłuższych nóżkach sprawiają, że uzyskujesz dostęp do podłogi pod nimi, dzięki czemu z łatwością utrzymasz ją w czystości. Produkt cechuje się odpornością na obciążenia – został wykonany z metalu w kolorze chrom. Prosty kształt oraz metaliczny kolor pasują do aranżacji nowoczesnych. Nogę zamocujesz na wkręty. Wśród naszego asortymentu dostępne są również akcesoria meblowe w innych rozmiarach i kształtach, dlatego z łatwością wybierzesz produkt odpowiedni do swoich potrzeb.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuNoga meblowa
     Wysokość produktu250mm
     KolorChrom
     Możliwość regulacjiBrak możliwości regulacji
     Kod produktu5052931234578