Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Nogi meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Nogi meblowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Noga okrągła Fikszo 30 x 150 mm czarny
Strzałka w prawo

Noga okrągła Fikszo 30 x 150 mm czarny

10,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Noga wykorzystywana jest podczas budowy podstawowych elementów domowego wyposażenia – stołów, ław, kredensów. Produkt wyróżnia się wysoką wytrzymałością, przez co tworzone przy jego zastosowaniu konstrukcje będziesz mógł bezpiecznie użytkować przez długi czas. Czarna barwa ułatwi Ci dopasowanie nogi do pozostałych elementów wykończeniowych Twojego pomieszczenia.

   Cechy i zalety

    Noga okrągła znajdzie swoje zastosowanie podczas urządzania wnętrz Twojego mieszkania jako element konstrukcji mebli. Produkt przystosowany jest do przymocowania do blatów o zróżnicowanych wielkościach oraz zastosowaniu. Noga posiada klasyczne, czarne zabarwienie, dlatego będzie stanowić element konstrukcyjny mebli wykonanych w różnych stylach. Ponadto powierzchnia produktu posiada połyskujące wykończenie, dzięki któremu wzbogaci elegancki wystrój Twoich wnętrz. Dzięki prostej budowie szybko i sprawnie przymocujesz go do wybranej powierzchni. Noga wyróżniają się wysoką wytrzymałością, dzięki czemu posłuży Ci do zbudowania trwałych, solidnych mebli. W naszym asortymencie produkt dostępny jest również w innych odcieniach, co umożliwi Ci wybór takiego, który będzie najlepiej pasował do wystroju Twojego mieszkania.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuNoga meblowa
     Możliwość regulacjiBrak możliwości regulacji
     Kod produktu5908305612650