Zobacz więcej Nożyce akumulatorowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Nożyce do żywopłotu

Strzałka w prawo

Nożyce akumulatorowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nożyce do żywopłotu akumulatorowe DeWalt XR 18 V
Strzałka w prawo

Nożyce do żywopłotu akumulatorowe DeWalt XR 18 V

748
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nożyce do żywopłotu akumulatorowe DeWalt XR zapewnią Ci wygodę podczas docinania krzewów. Stworzysz żywopłot, który skutecznie osłoni posesję. Produkt jest lekki, co zapewnia komfort nawet podczas długiej pracy. Bezprzewodowe urządzenie działa ponad godzinę na jednym ładowaniu. Model został wyposażony w ostrza, które wyróżniają się wytrzymałością. . Oszczędzajmy energię - Bezszczotkowy silnik elektroniczny pracuje wydajniej niż silniki szczotkowe. Pomaga to zmniejszyć zużycie energii w trakcie pracy. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Nożyce do żywopłotu akumulatorowe DeWalt XR 18 V ułatwią Ci dbanie o ogród. Urządzenie charakteryzuje się lekką i kompaktową konstrukcją. Dzięki niej sprzęt pozwoli Ci pracować dłużej bez dużego zmęczenia rąk. Produkt jest bezprzewodowy. Nie musisz więc ciągle uważać na kabel podczas pracy. Model z serii XR działa nawet ponad godzinę na jednym ładowaniu. Dzięki temu Twoja praca nie będzie przerywana. Gumowa rączka gwarantuje pewny chwyt. Bezprzewodowe urządzenie zostało wyposażone w ostrza, które charakteryzują się długą żywotnością. Nożyce do żywopłotu akumulatorowe DeWalt XR mają trwałą obudowę. Dzięki urządzeniu poradzisz sobie z docięciem roślinności. Stworzysz równy żywopłot, który ochroni Cię przed spojrzeniami sąsiadów. Oferujemy też inne urządzenia marki DeWalt.

    • 55-centymetrowe, laserowo wycinane ostrza
    • Kompaktowa i lekka konstrukcja

    Specyfikacja techniczna

    MarkaDeWalt
    Szerokość cięcia550mm
    SeriaXR
    Akumulatory w zestawieBrak baterii w zestawie
    Kod produktu5035048643839