Zobacz więcej Nawozy uniwersalne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nawozy

Strzałka w prawo

Nawozy uniwersalne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obornik koński 5 l
Strzałka w prawo

Obornik koński 5 l

22,98
/ szt.
4,60
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Obornik koński to naturalny nawóz polecany do stosowania w inspektach i uprawach pod osłonami. Świetnie sprawdzi się wiosną i jesienią do samodzielnego przygotowania rozsad kwiatów i warzyw. Obornik zawiera mikroorganizmy, z których w procesie przemian w glebie powstaje próchnica. Sprawdź również inne ekologiczne nawozy dostępne na naszej stronie. Wspierajmy bioróżnorodność - Obornik to przykład na wykorzystanie odpadów do poprawy jakości gleby w ogrodzie. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Obornik koński 5 l to typ nawozu, który zawiera mikroorganizmy. To z nich w procesie przemian w glebie powstaje cenna dla roślin próchnica. Nadaje się szczególnie do nawożenia gleb zniszczonych w wyniku ich nieumiejętnej uprawy. Możesz także zastosować ten nawóz na ziemię z wyniszczoną naturalną florą bakteryjną. Pierwsze efekty zauważysz wraz z pojawieniem się nowych roślin. Obornik koński poprawia żyzność, urodzajność i strukturę gleby. Nawóz nadaje się do upraw pod osłonami. W porze wiosennej i jesienią sprawdzi się podczas samodzielnego rozsadzania kwiatów i warzyw. Sprawdź również inne dostępne na naszej stronie internetowej nawozy naturalne. Znajdziesz produkty do każdego rodzaju roślin i sposobu ich uprawy.

    • Poprawia żyzność, urodzajność i strukturę gleby
    • Tworzy próchnicę

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuNawóz
    Głębokość produktu80mm
    Szerokość pojemnika220mm
    Wysokość pojemnika450mm
    Waga (kg)3.8kg
    Typ pojemnikaTorba
    Kod produktu5907466502664