icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Obrazy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Obrazy

Strzałka w prawo

Obraz Napisy Druga Szansa 40 x 50 cm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obraz Napisy Druga Szansa 40 x 50 cm
44,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Obraz Napisy Druga Szansa to dekoracja ścienna, która wypełni pustą ścianę i wprowadzi do pomieszczenia miłą atmosferę. Lista zawiera zasady obowiązujące w domu. Zawiesisz ją na przykład na ścianie nad kompletem wypoczynkowym. Estetyczne wykonanie pasuje do nowoczesnych wnętrz. Czarna ramka wyodrębni obrazek z tła jasnej ściany.

  Cechy i zalety

  Obraz Napisy Druga Szansa to niebanalna dekoracja ściany. Przedstawia przyjazną listę zasad obowiązujących w domu – wprowadza miłą, rodzinną atmosferę. Obrazek udekoruje pustą ścianę, wprowadzając do pomieszczenia nowoczesny element ozdobny. Możesz go zawiesić na przykład na jednolicie pomalowanej ścianie. Czarno-biały obrazek stanowi również świetną ozdobę wnęk i filarów. Zarówno kuchnia, jak i sypialnia będzie dla niego dobrym wyborem. Napis może być również dekoracją w pokoju dziecięcym, gdzie przypomni najmłodszym o ważnych zasadach w życiu rodziny. Produkt został wykonany z wytrzymałych materiałów, posiada gotową ramę w czarnym kolorze, która wyróżni go z tła. W naszej ofercie znajdziesz również inne obrazki i grafiki pasujące do klasycznych lub nowoczesnych domów.

  • Nowoczesne wzornictwo
  • Piękny efekt w korzystnej cenie
  • Szybki i łatwy montaż

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MateriałPolistyren (PS)
  Kod produktu5901554518803