Produkty

Odkurzacz do liści Bosch ALS30 dmuchawa 3000 W

Kliknij aby powiększyć

Odkurzacz do liści Bosch ALS30 dmuchawa 3000 W

Marka: Bosch

Marka: Bosch

Kod: 629543

|
 • zapewnia użytkownikom intuicyjną i wygodną pracę w ogrodzie
 • większa kontrola dzięki bardziej wydajnemu silnikowi
 • bezpieczne w obsłudze
 • ergonomiczne uchwyty umożliwiają lepsze rozłożenie masy
 • wysoki współczynnik mulczowania
Szukasz urządzenia, które szybko i skutecznie zbierze liście i odpady, pozostawiając Twój podjazd i trawnik w idealnym stanie? Odkurzacz do liści Bosch ALS30 z dmuchawą z pewnością znajdzie zastosowanie w Twoim przydomowym ogrodzie. Zapewnia intuicyjną i komfortową obsługę, a także większą kontrolę dzięki wydajnemu silnikowi.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Logo bosch
Narzędzia do domu i ogrodu

Parametry logistyczne

Długość opakowania

36 cm

Wysokość opakowania

51.5 cm

Szerokość opakowania

29 cm

Waga brutto

5.9 kg

Długość kabla

10 m

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

prace porządkowe wokół domu i w ogrodzie

Maksymalna prędkość wydmuchu

280–300 km/h

Maksymalny wydatek powietrza

800 m3/h

Stosunek rozdrabniania

10:1

Pojemność worka

45 l

Moc znamionowa

3000 W

Napięcie

220–240 V

Emisja hałasu

102 dB(A)

Parametry indywidualne

Marka

Bosch

Gwarancja

2 lata

Nr referencyjny

0.600.8A1.100
Samodzielne porządkowanie podwórka lub ogrodu nie musi być żmudną pracą. Odkurzacz do liści Bosch ALS30 z dmuchawą pozwoli Ci szybko i z łatwością usunąć jesienne liście i podobne odpady organiczne z podjazdu lub chodnika. Prezentowane urządzenie zapewnia bezpieczeństwo i komfort podczas pracy. Wydajny silnik odpowiada za wysoki stopień kontroli nad produktem. Odkurzacz został wyposażony w ergonomiczne uchwyty, które zapewnią Ci doskonałe rozłożenie masy, a co za tym idzie – wyjątkową wygodę podczas pracy. Atutem produktu jest wysoki współczynnik mulczowania. Odpady wpadają do dołączonego worka, z którego możesz je wyjąć i wykorzystać jako kompost. W asortymencie sklepów Castorama znajdziesz podobne urządzenia, które pomogą Ci zapomnieć o czasochłonnym grabieniu liści.
Ocena
1 komentarz
15.11.2019
Urządzenie to nie ma kabla 10m jak podaje Castorama, raczej z 30cm, potrzebny jest przedłużacz. Moc odkurzacza bardzo kiepska, mieli też słabo. Pomimo reklamy, że wciąga mokre liście jest to kłamstwo, odkurzacz zapycha się bardzo szybko i zaczyna buczeć. Trzeba rozbierać, czyścić i znów trochę odkurzyć zanim zapcha się ponownie. Opis całkowicie nie zgodny z produktem.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za tę opinię. Uwagę dotyczącą długości przewodu przekazaliśmy już odpowiednim osobom celem wprowadzenia zmian w specyfikacji produktu. Przykro nam, jeśli jego moc nie spełniła Pani oczekiwań. Opisana przez Panią sytuacja może mieć związek z tym, że ten odkurzacz/dmuchawa jest urządzeniem, które przeznaczone jest do odkurzania i mielenia suchych liści, a w przypadku mokrych - ich rozdmuchiwania. W opisie produktu na stronie nie widnieje informacja na temat jego zastosowania jako odkurzacza do mokrych liści. Gdzie odnalazła Pani taką informację? Będziemy wdzięczni za wskazówkę poprzez formularz: www.castorama.pl/kontakt

 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Jesień – czas na porządki w ogrodzie

 • Ogród

  Narzędzia ogrodowe – jakie do jakich prac?

 • Narzędzia i artykuły

  Jak odkurzać ogród

Ocena i komentarz dla:

Odkurzacz do liści Bosch ALS30 dmuchawa 3000 W