icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Podgrzewacze gazowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Podgrzewacze wody

Strzałka w prawo

Podgrzewacze gazowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ogrzewacz gazowy Ferroli Zefiro Eco-11 LPG

Ogrzewacz gazowy Ferroli Zefiro Eco-11 LPG

998
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ogrzewacz gazowy Ferroli Zefiro Eco-11 LPG to przydatne urządzenie, którego główną funkcją jest zapewnienie ciepłej wody użytkowej. Z tego względu znajdzie zastosowanie zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i użytkowych. Został wyposażony w szereg przydatnych funkcji. W naszym sklepie znajdziesz także model ogrzewacza Ferroli Zefiro na gaz ziemny.

   Cechy i zalety

    Ogrzewacz gazowy Ferroli Zefiro Eco-11 LPG został wyposażony w nowoczesny panel oraz wyświetlacz LCD. Dzięki temu możesz z łatwością ustawić pożądane funkcje oraz parametry, na których ma pracować urządzenie. Udogodnieniem jest także regulacja temperatury. Kompaktowe wymiary umożliwią Ci zamontowanie ogrzewacza nawet w bardzo małym pomieszczeniu. Wyróżnikiem jest także niska emisja zanieczyszczeń do środowiska, w tym także tlenku azotu. Ogrzewacz gazowy Ferroli Zefiro Eco-11 LPG ma wbudowany palnik kompaktowy chłodzony wodą z zapłonem elektronicznym. Za bezpieczeństwo podczas pracy odpowiada zawór zapłonu, przerywacz oraz elektroniczna sonda jonizacyjna. Urządzenie cechuje się klasą A efektywności energetycznej. Sprawdź także model zasilany gazem ziemnym.

    • Prosty i bardzo intuicyjny panel z wyświetlaczem LCD
    • Niska emisja NOx 37mg/kwh
    • Płynny zakres mocy od 7,0-18,9 kW
    • Kompaktowe wymiary
    • Łatwa regulacja temperatury
    • Wydajny kocioł o niskiej emisji zanieczyszczeń do środowiska służący do wytwarzania ciepłej wody użytkowej; zasilany gazem ziemnym lub LPG; posiada kompaktowy palnik chłodzony wodą z elektronicznym zapłonem; zasilany bateriami i przeznaczony do instalacji wewnętrznej

    Specyfikacja techniczna

    Rozmiar gwintu (jednostki imperialne)½"
    Typ paliwaAutogaz (LPG)
    Minimalna moc wyjściowa7000W
    Kod produktu6938771373457