Zobacz więcej Podgrzewacze gazowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Podgrzewacze wody

Strzałka w prawo

Podgrzewacze gazowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ogrzewacz gazowy Ferroli Zefiro Pro LPG

Ogrzewacz gazowy Ferroli Zefiro Pro LPG

798
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ogrzewacz gazowy Ferroli Zefiro Pro LPG odznacza się niewielkim rozmiarem, co ułatwia montaż w małym pomieszczeniu. Urządzenie jest łatwe w obsłudze. Do regulacji temperatury wykorzystasz pokrętła. Model charakteryzuje się cichą pracą, dzięki czemu jest komfortowy w użytkowaniu. Ogrzewacz cechuje się niską emisją spalin.

   Cechy i zalety

    Ogrzewacz gazowy Ferroli Zefiro Pro LPG pozwoli Ci podgrzać wodę. Urządzenie zamontujesz w pobliżu punktu poboru, co zapewni dodatkową oszczędność energii. Model wyróżnia się niską emisją spalin, co jest ważne dla środowiska. Urządzenie cechuje się cichą pracą, dlatego nie jest uciążliwe dla domowników. Model ma kompaktową konstrukcję, więc zamontujesz go nawet w najmniejszym pomieszczeniu. Ogrzewacz gazowy Ferroli Zefiro Pro LPG zapewnia bezproblemową regulację temperatury wody przy pomocy pokręteł. Łatwy dostęp do podzespołów sprawia, że czynności serwisowe przebiegają sprawnie. Urządzenie z serii Zefiro Pro wyróżnia się odpornością na uszkodzenia dzięki materiałom wykorzystanym do produkcji. Model marki Ferroli jest wykonany z mosiądzu, stali, miedzi, tworzywa sztucznego i gumy.

    • Wysoka moc
    • Niewielkie rozmiary
    • Sterowany elektronicznie
    • Łatwa regulacja temperatury

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuKocioł
    MarkaFerroli
    SeriaZefiro PRO
    Wydajność cieplna88%
    Typ paliwaAutogaz (LPG)
    Natężenie przepływu11L/min
    Kod produktu6938771340480