Zobacz więcej Okapy podszafkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Kuchnia

Strzałka w prawo

Sprzęt AGD do kuchni

Strzałka w prawo

Okapy podszafkowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Okap podszafkowy Ciarko ZRD 60 cm inox
Strzałka w prawo

Okap podszafkowy Ciarko ZRD 60 cm inox

398
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Okap podszafkowy to urządzenie przystosowane do montażu nad kuchenką. Okap jest połączeniem oryginalnego, wyszukanego wyglądu oraz funkcjonalności. Urządzenie łączy w sobie cechy pochłaniacza i wyciągu, co sprawia, że gotowanie w kuchni jest jeszcze bardziej przyjemne. Wyciąg sterowany jest rozwiązaniem suwakowym, abyś wygodnie dostosował moc pochłaniania pary i zapachu.

   Cechy i zalety

    Okap podszafkowy przeznaczony jest pod zabudowę szafkową i przystosowany do montażu bezpośrednio nad kuchenką. Urządzenie jest wielofunkcyjne – łączy w sobie cechy pochłaniacza i wyciągu, przez co sam możesz wybrać funkcję jego pracy. Pochłaniacz doskonale sprawdzi się podczas codziennego przygotowywania posiłków, jak i podczas przedświątecznego gotowania – dzięki sterowaniu suwakowemu sam przystosujesz jego działanie oraz moc do aktualnych potrzeb. Dzięki wbudowanej lampce, okap zapewnia dokładne oświetlenie gotowanych potraw, natomiast blacha chromoniklowa w kolorze inox jest łatwa do utrzymania w czystości. Filtr tkaninowy, zastosowany w urządzeniu, pochłania cząsteczki tłuszczu, uwalniając Cię od częstego czyszczenia uciążliwych zabrudzeń wokół kuchenki. Pochłaniacz jest bardzo cichy, przez co nie będzie przeszkadzał domownikom. Wyciąg dostępny jest w dwóch rozmiarach oraz w dwóch wersjach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością dopasujesz go do swoich oczekiwań.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaCiarko
     Głębokość produktu171mm
     Średnica wylotu120mm
     Szerokość produktu630mm
     Wysokość produktu540mm
     Filtry w zestawieZ filtrami
     Liczba źródeł światła1
     Poziom hałasu52dB(A)
     KolorInox
     Kod produktu5904036021846