Produkty

Opaska zaciskowa ślimakowa Greenmill 13 - 23 mm 2 szt.

Kliknij aby powiększyć

Opaska zaciskowa ślimakowa Greenmill 13 - 23 mm 2 szt.

Marka: Greenmill

Marka: Greenmill

Kod: 611398

|
Opaska zaciskowa ślimakowa to specjalnie wyprofilowany element systemu nawadniania ogrodu. Produkt umożliwia dokładne połączenie elementów, w tym węży ogrodowych, podciśnieniowych i nadciśnieniowych, dzięki czemu instalacja jest trwała, a podlewanie kwiatów przebiega bezawaryjnie. Element został ocynkowany, dlatego cechuje się wysoką odpornością na różnego rodzaju uszkodzenia.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

2.7 cm

Wysokość opakowania

14 cm

Szerokość opakowania

6 cm

Waga brutto

0.016 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

łączenie karbowanych węży nadciśnieniowych i podciśnieniowych oraz węży ogrodowych

Parametry indywidualne

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Marka

Greenmill

Informacje dodatkowe

2 szt. w opakowaniu

Nr referencyjny

GB1216C

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal ocynkowana
Opaska zaciskowa to niezbędna część prawidłowo funkcjonującej instalacji nawadniającej ogród. Element jest ślimakowy i odporny na zrywanie, dzięki czemu zapewnia konstrukcji odpowiednią wytrzymałość podczas podlewania roślin. Opaska umożliwia solidne połączenie elementów, dlatego prace ogrodnicze przebiegają bezawaryjnie. Produkt cechuje się uniwersalnym zastosowaniem – możesz go wykorzystać do łączenia węży ogrodowych, karbowanych nadciśnieniowych i podciśnieniowych. Krawędzie taśmy w opasce są wygięte na zewnątrz, co zapewnia elementowi specjalne zabezpieczenie przed jakimkolwiek uszkodzeniem. Produkt będzie Ci długo służył, ponieważ jest odporny na działanie czynników atmosferycznych i wody. Element został wykonany ze stali. Specjalna powłoka cynku chroni opaskę przed stopniowym niszczeniem wskutek korozji.
Ocena
1 komentarz
22.04.2020
Tragiczna jakość. Podczas skrecania, taśma z ząbkami (perforacją) nie wytrzymuje. Ząbki się przerywają i ślimak przeskakuje. Opaska jak z plasteliny.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. To dla nas przykra informacja, jeśli jakość opaski nie spełniła Pańskich oczekiwań i sam produkt uległ uszkodzeniu. Przypominamy, że naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji produktu wadliwego. W celu uzyskania szczegółów prosimy o kontakt z wybranym sklepem Castorama: www.castorama.pl/sklepy

 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Rodzaje i zastosowanie opasek zaciskowych

 • Wykończenie

  Jak wykonać prysznic na zewnątrz?

 • Ogród

  Wąż ogrodowy – ważne parametry i armatura

Ocena i komentarz dla:

Opaska zaciskowa ślimakowa Greenmill 13 - 23 mm 2 szt.