icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Ostrza łamane i segmentowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Ostrza

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ostrza segmentowe Olfa stal 9 mm 10 szt.
Strzałka w prawo

Ostrza segmentowe Olfa stal 9 mm 10 szt.

16,98
/ opak.
1,70
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ostrza segmentowe umożliwią Ci sprawne cięcie tapet, taśm, czy kartonów – za sprawą tego przydadzą się zarówno w warsztacie, zakładzie produkcyjnym, jak tez gospodarstwie domowym. Powstały ze stali, więc nie pękają w czasie ich użytkowania. Są to części wymienne nożyka, które cechują się prostą konstrukcją – założysz je więc szybko i sprawnie. Proponujemy różne rozmiary ostrzy.

   Cechy i zalety

    Ostrza segmentowe to części wymienne uniwersalnego nożyka. Przydadzą się w każdym warsztacie, zakładzie produkcyjnym, a także gospodarstwie domowym, ponieważ umożliwiają sprawne cięcie taśm, kartonów, czy tapet. Nie wyginają się oraz nie pękają w czasie ich użytkowania, ponieważ wykonane zostały ze stali – materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Stosując je zwiększysz wydajność swojej pracy, gdyż posiadają wyjątkowo ostre krawędzie. Posiadają prostą konstrukcję, za sprawą czego wymienisz je szybko i sprawnie. W opakowaniu znajdziesz 10 sztuk ostrzy, więc nie musisz dokupować ich często. Ich rozmiar możesz z powodzeniem dostosować do indywidualnych potrzeb, ponieważ w proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz ich różne rodzaje.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość ostrza9mm
     Typ opakowaniaopak.
     Materiał ostrzaStal
     Kod produktu0091511501216