Zobacz więcej Ostrza specjalistyczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Ostrza

Strzałka w prawo

Ostrza specjalistyczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ostrze zamienne do usuwacza Dedra D1116 25 mm

Ostrze zamienne do usuwacza Dedra D1116 25 mm

5,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ostrze zamienne do usuwacza to element przydatny podczas samodzielnego wykonywania prac glazurniczych. Wykorzystasz je jako zapas do narzędzia odpowiedzialnego za sprawne usuwanie fugi spomiędzy kafelków. Charakteryzuje się znakomitą skutecznością działania, ponieważ powstało ze stali pokrytej węglikiem wolframu. W ofercie znajdziesz też inne zamienniki tej marki.

   Cechy i zalety

    Ostrze zamienne do usuwacza znajdzie miejsce wśród wyposażenia Twojej skrzynki narzędziowej. Przydaje się bowiem podczas remontowania mieszkania – umożliwia sprawne wykonywanie prac glazurniczych. Za jego pomocą będziesz mógł usuwać zaprawy fugowe ze szczelin pomiędzy płytkami ceramicznymi, co przyda się podczas zmieniania wystroju Twoich pomieszczeń. Ostrze cechuje się znakomitymi właściwościami trącymi, dzięki czemu wykonywane nim prace przebiegają błyskawicznie oraz skutecznie. Wymiana ostrza na nowe jest prosta i nie zajmuje wiele czasu, więc nie będziesz musiał odrywać się od zaplanowanych działań na dłużej. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór usuwaczy oraz wkładów wymiennych, więc zapatrzysz się w potrzebne Ci elementy.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaDedra
     Długość ostrza25mm
     Powłoka ostrzaPowłoka z węglika wolframu
     Kompatybilnośćusuwacz fug Dedra 1116
     Kod produktu5902628111616