Zobacz więcej Lampiony i latarnie dekoracyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Dekoracja ogrodu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Paliwo do lamp 1 l

Paliwo do lamp 1 l

20,48
/ szt.
20,48
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Stosując paliwo oparte na bazie ciekłej parafiny, sprawisz, że na pochodniach ogrodowych oraz w lampach naftowych czy oliwnych zapłonie ciepły i przyjemny dla oka ogień. Preparat spala się łagodnym i niekopcącym płomieniem. Zawiera dodatek olejków aromatycznych, dzięki czemu uwalnia delikatny, przyjemny zapach. Paliwo w płynnej formie jest wygodne w użyciu, a jego wysoka kaloryczność sprawia, że płonie przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Specjalny olej, który zawiera ciekłą parafinę, przeznaczony jest do rozpalania lamp naftowych i oliwnych. Idealnie nadaje się także do pochodni bambusowych oraz tych wykonanych ze stali nierdzewnej. Bez obaw możesz stosować go zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń – preparat spala się jasnym, łagodnym i niekopcącym płomieniem. W swoim składzie zawiera dodatek olejków aromatycznych, dzięki czemu podczas spalania uwalnia subtelny przyjemny zapach, co pozwala Ci się w pełni zrelaksować i odprężyć. Palące się w ogrodzie pochodnie wprowadzają niesamowity nastrój – poczujesz nastrojowy, romantyczny klimat. Ponadto, oferowany preparat znajdujący się w poręcznej plastikowej butelce charakteryzuje się wysoką kalorycznością, dzięki czemu zapewnia długotrwałe spalanie.

    • Z dodatkiem olejków aromatycznych

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5905879917631