Produkty

Panel podłogowy winylowy GoodHome 15 x 122 cm natural

Marka: GoodHome

Marka: GoodHome

Kod: 319027

|
 • odporny na wodę i temperaturę
 • wysoka jakość
 • łatwy montaż
Panel podłogowy winylowy GoodHome seria Bachata jest produktem odpornym na działanie wody i temperatury. Cechuje go trwałość i łatwość montażu. Jest przeznaczony do pomieszczeń mieszkalnych o dużym natężeniu ruchu, takich jak korytarze, lub pomieszczeń biurowych o umiarkowanym natężeniu ruchu. Produkt został wykonany z trwałego PCV w naturalnym kolorze.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

16.1 cm

Waga brutto

17.11 kg

Szerokość opakowania

123.3 cm

Wysokość opakowania

4.9 cm

Wymiary paneli

15 x 122 cm

Grubość paneli

3,2 mm

Liczba sztuk w opakowaniu

14

Ilość m2 w opakowaniu

2,56 m2

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

pomieszczenia mieszkalne o dużym natężeniu ruchu takie, jak korytarze lub pomieszczenia biurowe o umiarkowanym natężeniu ruchu

Grubość warstwy ścieralnej

0,15 mm

Sposób montażu

zamek

Parametry indywidualne

Seria

Bachata

Marka

GoodHome

Gwarancja

10 lat

Informacje dodatkowe

zamek tradycyjny "angle angle"

Nr referencyjny

C015WD002

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

PCV

Kolor producenta

natural
Panel podłogowy winylowy GoodHome 15 x 122 cm deska natural seria Bachata jest wykonany z trwałego PCV w naturalnym kolorze. Posiada szerokie zastosowanie w wykańczaniu wnętrz. Charakteryzuje się tradycyjnym zamkiem typu "angle angle". Panel jest produktem odpornym na działanie wody i temperatury. Cechuje go trwałość i łatwość montażu. Panel podłogowy winylowy GoodHome jest przeznaczony do pomieszczeń mieszkalnych o dużym natężeniu ruchu, takich jak korytarze, lub pomieszczeń biurowych o umiarkowanym natężeniu ruchu. Jego grubość jest niewielka, wynosi zaledwie 3,2 mm. Panel winylowy możesz zastosować do ogrzewania podłogowego, a także ułożyć w jodełkę jak tradycyjny parkiet. Bez problemu możesz użyć do dekoracji, takich elementy jak paski fugowe, dekoracyjne lub metaliczne.
Ocena
1 komentarz
08.08.2019
Skusił mnie piękny kolor i dostępność od ręki, niestety ale montaż tych paneli katastrofa. Po 2 godzinach prób poddaliśmy się z mężem. Żałuję że nie przeczytałam wcześniej opinii na temat tego produktu - montaż nie możliwy: pióra albo się łamią albo pojawia się "garb". Niestety Castorama wymieniła bardzo dobre produkty Colorus na Good Home.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy uprzejmie za ten komentarz. Przykro nam, jeśli montaż zakupionych paneli okazał się dla Państwa kłopotliwy. Zachęcamy do skorzystania ze wsparcia naszego doradcy z działu Drewno, który chętnie doradzi, co zrobić, by montaż desek był jak najbardziej przystępny i komfortowy. Jednocześnie przypominamy, że w przypadku, w którym zakupiony produkt okazuje się wadliwy lub nie spełnia oczekiwań co do jego jakości, Klientowi przysługi możliwość złożenia reklamacji. Można tego dokonać w dowolnym sklepie Castorama, osobiście go odwiedzając lub kontaktując się ze sklepem drogą telefoniczną.

 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Panele drewniane, laminowane czy winylowe – co wybrać?

 • Wykończenie

  Dlaczego warto wyposażyć się w gilotynę do paneli?

 • Wykończenie

  Ranking paneli podłogowych – sprawdź, jakie są najlepsze

Ocena i komentarz dla:

Panel podłogowy winylowy GoodHome 15 x 122 cm natural