Produkty

Pas bezkońcowy MacAllister 75 x 457 mm P100 3 szt.

Kliknij aby powiększyć

Pas bezkońcowy MacAllister 75 x 457 mm P100 3 szt.

Marka: MacAllister

Marka: MacAllister

Kod: 205292

|
 • stabilne i wytrzymałe łączenie pasów
 • niskie wibracje podczas szlifowania
 • dobrej jakości ziarno ścierne
Produkt ten jest drobnoziarnistym pasem bezkońcowym, który zastosujesz jako materiał ścierny w szlifierkach taśmowych. Element nadaje się do wykonywania ostatniego szlifu, wyrównującego i wygładzającego daną powierzchnię. Pas pozwoli usunąć drobne rysy i sprawnie wykończyć nawet powierzchnie o znacznym metrażu. Zestaw zawiera komplet kilku pasów, dlatego starczy Ci na wiele razy.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Wymiary produktu: 75 x 457 mm

Gradacja: 100

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

75 x 457 mm

Długość opakowania

5 cm

Wysokość opakowania

22 cm

Szerokość opakowania

7.5 cm

Waga brutto

0.106 kg

Liczba sztuk w opakowaniu

3

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

obróbka ścierna

Gradacja

100

Parametry indywidualne

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Marka

MacAllister

Nr referencyjny

63642571638
Drobnoziarnisty pas bezkońcowy to materiał ścierny, który wykorzystasz w połączeniu ze szlifierką taśmową. Produkt pozwoli na wygładzenie danej powierzchni i delikatne usunięcie wierzchniej warstwy. Z powodzeniem może być stosowany do wyrównania ewentualnych zarysowań powstałych po pierwszym szlifie, wykonywanym za pomocą gruboziarnistego materiału. Element nadaje się do obróbki zarówno powierzchni drewnianych, jak i metalowych lub tych wykonanych z tworzyw sztucznych. Można nim wyrównywać drobne rysy na parkiecie czy też wygładzić powierzchnię mebli lub innych elementów. Zestaw zawiera 3 sztuki pasów, co może wystarczyć do obróbki materiału o powierzchni nawet kilkuset metrów kwadratowych. Pasy pozwolą nadać ostatni szlif tak, aby dane powierzchnie były gładkie i solidnie wykończone.
Ocena
5 komentarzy
10.11.2015
Niestety, zdarzają się paczki, że jedna, dwie lub wszystkie taśmy sa odrobine za długie i nie są dostatecznie naciągnięte po założeniu na maszynę, co skutkuje ślizganiem się pasa i jego bezużyteczność... Lepiej więc kupić więcej na zapas, własnie na takie niespodzianki...
27.06.2020
Straszy chłam, nie pasuje do szlifierki 75x533, wszystkie 3 z paczki za krótkie, nie da się załozyć na szlifierkę...
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Uprzejmie informujemy, że produkty, które nie spełniają założeń producenta podlegają reklamacji. Można tego dokonać za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie, telefonicznie, mailowo lub osobiście w sklepie. Przypominamy również o możliwości zwrotu produktu nieużywanego. Nasi doradcy chętnie pomogą panu dobrać pasujący do posiadanej szlifierki pas.

02.05.2020
Bubel wytrzymuje góra 10 minut. Castorama powinna zmusić producenta do poprawy towaru albo zmienić dostawcę. Wadliwie wykonane łącze. Co ciekawe nie puszcza klej a tkanina.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za przesłanie komentarza. Przykro nam, jeśli produkt nie spełnił Pana oczekiwań. Przypominamy, że może Pan skorzystać z przysługującego naszym Klientom prawa do reklamacji produktu wadliwego. Można ją złożyć poprzez stronę internetową, telefonicznie oraz osobiście w sklepie.

19.12.2017
a ja jestem zadowolony z pasa, na szczęście nie doświadczyłem puszczania złączenia taśmy :) tak czy inaczej do majsterkowania nadaje się w sam raz
13.11.2017
Zbiera całkiem dobrze ale co z tego jak po 3-4 minutach puszcza złączenie taśmy i to we wdzystkich 3 szt
Miałem również chińszczyznę moze gorzej zbierała ale "się trzymała kupy"
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Pas bezkońcowy – czym jest i do czego nam posłuży?

 • Narzędzia i artykuły

  Rodzaje i wybór materiałów ściernych

 • Narzędzia i artykuły

  Akcesoria do szlifierek – w co warto się wyposażyć?

Ocena i komentarz dla:

Pas bezkońcowy MacAllister 75 x 457 mm P100 3 szt.