Produkty

Pas bezkońcowy MacAllister 75 x 457 mm P60 3 szt.

Kliknij aby powiększyć

Pas bezkońcowy MacAllister 75 x 457 mm P60 3 szt.

Marka: MacAllister

Marka: MacAllister

Kod: 205289

|
 • stabilne i wytrzymałe łączenie pasów
 • niskie wibracje podczas szlifowania
 • dobrej jakości ziarno ścierne
Akcesorium to jest elementem ściernym, którego użyjesz w szlifierkach taśmowych. Produkt ułatwia wykonanie zgrubnego szlifowania, a także usunięcie warstw i powłok malarskich czy tez lakierniczych. Zestaw zawiera trzy pasy o tej samej granulacji, przez co wystarczy na parę zastosowań. Może być użyty zarówno do obróbki powierzchni drewnianych, jak i metalowych.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Wymiary produktu: 75 x 457 mm

Gradacja: 60

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

75 x 457 mm

Długość opakowania

5 cm

Wysokość opakowania

22 cm

Szerokość opakowania

7.5 cm

Waga brutto

0.15 kg

Liczba sztuk w opakowaniu

3

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

obróbka ścierna

Gradacja

60

Parametry indywidualne

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Marka

MacAllister

Nr referencyjny

63642571636
Pas bezkońcowy to element ścierny stosowany do uzupełnienia szlifierek taśmowych. Produkt nadaje się do przeprowadzenia szlifowania zgrubnego oraz usuwania trudnych zabrudzeń oraz trwałych powłok. Szlifierka uzupełniona pasem bezkońcowym pozwoli na sprawną obórkę nawet znacznych powierzchni, nie zajmując Ci wiele czasu. Pas o tej gradacji pozwoli na usunięcie trwałych zabrudzeń z parkietu czy innych powierzchni. Może być także stosowany do usuwania powłok malarskich oraz lakierniczych. Szlifowanie ze zastosowaniem tego pasa możesz przeprowadzać na takich powierzchniach jak drewno, metale czy tworzywa sztuczne. Zestaw zawiera 3 pasy o tej samej granulacji, tak abyś miał dostateczny zapas. W naszej ofercie znajdziesz także wyroby o innych wymiarach i gradacji, przez co z łatwością dobierzesz je do danego urządzenia i zastosowania.
Ocena
5 komentarzy
27.06.2020
Straszy chłam, nie pasuje do szlifierki 75x533, wszystkie 3 z paczki za krótkie, nie da się załozyć na szlifierkę...
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Uprzejmie informujemy, że produkty, które nie spełniają założeń producenta podlegają reklamacji. Można tego dokonać za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie, telefonicznie, mailowo lub osobiście w sklepie. Przypominamy również o możliwości zwrotu produktu nieużywanego. Nasi doradcy chętnie pomogą panu dobrać pasujący do posiadanej szlifierki pas.

02.05.2020
Bubel wytrzymuje góra 10 minut. Castorama powinna zmusić producenta do poprawy towaru albo zmienić dostawcę. Wadliwie wykonane łącze. Co ciekawe nie puszcza klej a tkanina.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za przesłanie komentarza. Przykro nam, jeśli produkt nie spełnił Pana oczekiwań. Przypominamy, że może Pan skorzystać z przysługującego naszym Klientom prawa do reklamacji produktu wadliwego. Można ją złożyć poprzez stronę internetową, telefonicznie oraz osobiście w sklepie.

19.12.2017
a ja jestem zadowolony z pasa, na szczęście nie doświadczyłem puszczania złączenia taśmy :) tak czy inaczej do majsterkowania nadaje się w sam raz
13.11.2017
Zbiera całkiem dobrze ale co z tego jak po 3-4 minutach puszcza złączenie taśmy i to we wdzystkich 3 szt
Miałem również chińszczyznę moze gorzej zbierała ale "się trzymała kupy"
10.11.2015
Niestety, zdarzają się paczki, że jedna, dwie lub wszystkie taśmy sa odrobine za długie i nie są dostatecznie naciągnięte po założeniu na maszynę, co skutkuje ślizganiem się pasa i jego bezużyteczność... Lepiej więc kupić więcej na zapas, własnie na takie niespodzianki...
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Akcesoria do szlifierek – w co warto się wyposażyć?

 • Narzędzia i artykuły

  Pas bezkońcowy – czym jest i do czego nam posłuży?

 • Narzędzia i artykuły

  Rodzaje i wybór materiałów ściernych

Ocena i komentarz dla:

Pas bezkońcowy MacAllister 75 x 457 mm P60 3 szt.