Zobacz więcej Mocowania samoprzylepne

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Taśmy i kleje

Strzałka w prawo

Mocowania samoprzylepne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Paski wymienne Command białe 16 szt.
Strzałka w prawo

Paski wymienne Command białe 16 szt.

12,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Paski wymienne Command białe pomogą Ci w powtórnym wykorzystaniu haczyków. Montaż pasków nie wymaga użycia żadnych narzędzi. Jest bardzo szybki i wyjątkowo prosty. Produkt ten jest również odporny na wysokie temperatury. Do skutecznego przyklejenia wystarczą Ci same paski. Nie będziesz musiał zaopatrywać się dodatkowo w klej.

   Cechy i zalety

    Paski wymienne Command białe 12 sztuk to bardzo rozbudowany zestaw. Znajdziesz w nim duży wybór samoprzylepnych pasków w różnych rozmiarach. Dzięki temu będziesz mógł ponownie wykorzystać i przykleić haczyki w różnych rozmiarach od tego samego producenta. Paski wymienne Command białe są odporne na wysokie temperatury. Do ich montażu nie potrzebujesz żadnych narzędzi. Poradzisz sobie szybko i bez żadnych trudności. Z produktu możesz korzystać wewnątrz budynków. Skutecznie przykleisz je do gładkiej i lekko nierównej powierzchni. Nadają się do ścian, lakierowanego lub pomalowanego drewna, a także gipsu oraz szkła. Nasz asortyment obejmuje duży wybór samoprzylepnych wieszaków o różnym udźwigu, a także dedykowanych do nich części wymiennych.

    • Samoprzylepne
    • Odporne na wysokie temperatury
    • Montaż nie wymaga użycia narzędzi

    Specyfikacja techniczna

    KolorBiały
    Kod produktu4054596738089