Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Taśmy i kleje

Strzałka w prawo

Mocowania samoprzylepne

Strzałka w prawo

Mocowania samoprzylepne

Mocowania samoprzylepne to produkty, które pozwalają na szybki, łatwy i nieinwazyjny montaż różnego rodzaju elementów bez użycia narzędzi i kleju. Dzięki temu są uniwersalnym rozwiązaniem dla osób, które chcą samodzielnie wykonać prace montażowe w domu lub biurze.

Filtry

Mocowania samoprzylepne

Mocowania samoprzylepne to produkty, które pozwalają na szybki, łatwy i nieinwazyjny montaż różnego rodzaju elementów bez użycia narzędzi i kleju. Dzięki temu są uniwersalnym rozwiązaniem dla osób, które chcą samodzielnie wykonać prace montażowe w domu lub biurze.

K Tesa mocowaniaK Tesa mocowaniaK Tesa mocowaniaK Tesa mocowania

91 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Taśmy i kleje

Wyświetlanie 24 z 91 produktów

Załaduj więcej

ŁATWE I BEZINWAZYJNE MOCOWANIE NA ŚCIANACH

Oferujemy Ci praktyczne haczyki oraz rzepy, które służą do wieszania rozmaitych elementów na ścianach. Dzięki nim nie musisz używać młotka ani wiertarki, żeby odświeżyć wystrój dowolnego pomieszczenia. Proponowane akcesoria są odpowiednie zarówno do salonu, jak i kuchni czy łazienki – wystarczy, że wybierzesz właściwy model, dostosowany do rodzaju powierzchni. Produkty z naszej oferty zastosujesz także na zewnątrz. Przygotowaliśmy haczyki samoprzylepne, które wykorzystasz na gładkich powierzchniach, a także akcesoria, które będą doskonale trzymały elementy zawieszone na chropowatym materiale wykończeniowym, na przykład cegle czy kamieniu. W naszym asortymencie znajdziesz produkty o różnym udźwigu – niektóre z nich są w stanie utrzymać nawet kilka kilogramów. Oferujemy Ci akcesoria samoprzylepne od sprawdzonych marek, na przykład Command i Tesa. Dzięki temu masz pewność, że wybrane produkty doskonale spełnią swoje zadanie, a wykonane przy ich pomocy mocowanie będzie nie tylko bezinwazyjne, lecz także trwałe i bezpieczne.

POZNAJ ZALETY KORZYSTANIA Z SAMOPRZYLEPNYCH AKCESORIÓW!

Dzięki tym produktom unikniesz konieczności wiercenia, co jest szczególnie ważne, jeśli wynajmujesz mieszkanie. Akcesoria przydadzą Ci się do stworzenia tymczasowych dekoracji, na przykład na tematyczne przyjęcie lub święta. Haczyki samoprzylepne posłużą Ci także na zewnątrz. Dzięki nim ozdobisz przestrzeń nad drzwiami, wieszając łańcuchy świetlne. Przy pomocy akcesoriów z tej kategorii na skrzydle zamontujesz świąteczny stroik. Oferowane produkty wykorzystasz nie tylko do zdobienia przestrzeni, lecz także do zawieszenia w garażu ogrodowych gadżetów czy narzędzi. Korzyścią płynącą z samoprzylepnych gadżetów jest brak śladów po ich usunięciu. Nie obawiaj się o farbę czy okładzinę z tapety lub płytek. Kiedy zawieszona dekoracja znudzi Ci się, nie musisz zastępować jej nową – wystarczy, że ściągniesz zastosowany plaster, a powierzchnia pozostanie tak samo gładka jak przed użyciem samoprzylepnego elementu. Produkty pomogą Ci również uporządkować przestrzeń. Zawiesisz na nich ręczniki w łazience lub ściereczki w kuchni.

HACZYKI SAMOPRZYLEPNE, RZEPY, PLASTRY, KLIPSY – CO WYBRAĆ?

W naszym asortymencie znajdziesz haczyki samoprzylepne do tapet. Wybierz je, jeśli w salonie czy sypialni jest właśnie taka okładzina ścienna i nie chcesz jej zniszczyć wierceniem. Po demontażu elementu na tapecie nie pozostanie żaden ślad do wyczyszczenia – dzięki temu możesz bez obaw zmienić miejsce, w którym znajdzie się ramka z ulubionym zdjęciem. Przygotowaliśmy także wodoodporny typ tego akcesorium. Wykonanie ze stali szczotkowanej sprawia, że element nie ulegnie zniszczeniu wskutek kontaktu z wodą. Niewrażliwe na wilgoć haczyki samoprzylepne zastosuj bez obaw w kabinie prysznicowej. Zawiesisz na nich myjkę lub położysz maszynkę do golenia. Produkt sprawdzi się także tuż przy wannie – posłuży Ci do odwieszenia mokrych ręczników.

Haczyki samoprzylepne wykorzystasz również na zewnątrz. Wystarczy, że wybierzesz model przeznaczony do stosowania na chropowatej powierzchni oraz odporny na warunki atmosferyczne. Produkt pozwoli Ci na bezinwazyjne zamocowanie niewielkich dekoracji świątecznych lub świetlnych girland. Przy pomocy akcesorium ozdobisz również balkon, wieszając nad oknami solarne łańcuchy. Na zewnątrz możesz wykorzystać także samoprzylepne śruby o dużym udźwigu. Dzięki nim zamontujesz na elewacji kinkiety, które zapewnią dodatkowe oświetlenie, a jednocześnie udekorują przestrzeń.

W naszym asortymencie znajdziesz również rzepy do wieszania obrazów. Świetnie spełnią swoje zadanie na gładkich powierzchniach, na przykład pokrytych farbą. Oferowane przez nas modele sprawdzą się także na szkle, pomalowanym drewnie, gipsie czy tworzywach sztucznych. Przy pomocy akcesorium ozdobisz powierzchnię nawet ciężką ramą ze zdjęciem. Jeśli zechcesz zmienić miejsce, w którym wiszą elementy dekoracyjne, nie musisz obawiać się pozostałości po kleju. Rzepy do obrazów trzymają mocno, ale usuniesz je bez najmniejszego śladu.

Oferujemy Ci także plastry montażowe, które rewelacyjnie sprawdzą się w pokoju dziecka. Pozwolą Ci na ozdobienie ścian plakatami lub zdjęciami ulubionych postaci bajkowych Twojej pociechy. Alternatywne dla gwoździ rozwiązanie sprawi, że kiedy maluchowi znudzi się dekoracja, ponowne malowanie zniszczonego fragmentu ściany nie będzie konieczne. Plastry sprawdzą się także w biurze – dzięki nim przyczepisz do ściany kartki z ważnymi informacjami lub ozdobisz przestrzeń przeznaczoną do pracy zdjęciami z podróży.

Przygotowaliśmy także klipsy do kabli, które pozwolą Ci na posegregowanie przewodów, na przykład w salonie pod telewizorem. Dzięki temu nie będą odstawały od ściany i szpeciły przestrzeni, a znalezienie potrzebnego stanie się o wiele prostsze. Zastosowanie tego akcesorium sprawi, że kable nie będą się plątały. Uporządkowanie ich pozwoli uniknąć problemów z czasochłonnym rozwiązywaniem przewodów, które może doprowadzić do ich zniszczenia.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi artykułami z tej kategorii.