Zobacz więcej Mocowania samoprzylepne

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Taśmy i kleje

Strzałka w prawo

Mocowania samoprzylepne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Paski wymienne do łazienki Command 12 szt.
Strzałka w prawo

Paski wymienne do łazienki Command 12 szt.

17,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Paski wymienne do łazienki Command to produkt przeznaczony do stosowania w łazience. Paski są wodoodporne. Idealnie nadają się do wszystkich wilgotnych pomieszczeń. Do montażu tych elementów nie potrzebujesz narzędzi. Samoprzylepne paski pomogą Ci przykleić gwoździe, haczyki i inne elementy. Zestaw obejmuje aż dwanaście sztuk pasków w różnych rozmiarach.

   Cechy i zalety

    Paski wymienne do łazienki Command 12 sztuk to bardzo rozbudowany zestaw. Znajdziesz w nim kilkanaście sztuk samoprzylepnych pasków o różnych rozmiarach. Produkt ten jest wodoodporny. Doskonale nadaje się do wilgotnych pomieszczeń, w tym i do łazienek. Paski wymienne do łazienki Command pomogą Ci w skutecznym przyklejeniu haczyków lub gwoździ. Dzięki temu unikniesz wiercenia dziur w ścianach. Sam montaż wykonasz bez żadnych narzędzi. Zrobisz to szybko i bez trudu. Paski możesz przykleić do gładkich powierzchni, w tym szkła, glazury, drewna, plastiku, gipsu i pomalowanych ścian. Są bardzo uniwersalne. W naszej ofercie możesz szukać pozostałych elementów, dzięki którym zawiesisz dekoracje na ścianie w sposób bezinwazyjny.

    • Wodoodporne
    • Idealne do wilgotnych pomieszczeń
    • Nie wymaga stosowania narzędzi

    Specyfikacja techniczna

    KolorBiały
    Kod produktu4054596738102