Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Pędzle płaskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Pędzle

Strzałka w prawo

Pędzle płaskie

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pędzel drewniany do farb olejnych Favorite 63 mm
Strzałka w prawo

Pędzel drewniany do farb olejnych Favorite 63 mm

19,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Produkt marki Favorite to drewniany pędzel służący do aplikacji farb rozpuszczalnikowych oraz olejnych. Dzięki zastosowaniu tego narzędzia o płasko ułożonym włosiu precyzyjne malowanie przebiegnie szybko i komfortowo. Połączenie części pracującej i uchwytu wzmocniono metalową skuwką, którą dodatkowo pokryto warstwą niklu, w celu zabezpieczenia przed korozją oraz szkodliwym działaniem środków chemicznych. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Produkt marki Favorite to drewniany pędzel służący do aplikacji farb rozpuszczalnikowych oraz olejnych. Dzięki zastosowaniu tego narzędzia o płasko ułożonym włosiu precyzyjne malowanie przebiegnie szybko i komfortowo. Część pracująca została wykonana ze świńskiej szczeciny, która wyróżnia się odpornością na zagięcia i zgniecenia, co sprawia, że nie pozostawia pojedynczych włókien na malowanej powierzchni. Trzonek z drewna bukowego charakteryzuje się małą wagą oraz dużą solidnością. Połączenie części pracującej i uchwytu wzmocniono metalową skuwką, którą dodatkowo pokryto warstwą niklu, w celu zabezpieczenia przed korozją oraz szkodliwym działaniem środków chemicznych. W naszej ofercie znajdziesz pędzle do farb olejnych i rozpuszczalnikowych w różnych rozmiarach.

     Specyfikacja techniczna

     Typ włosiaNaturalne włosie
     Materiał skuwkiNikiel
     KolorBrązowo-czerwony
     Kształt produktuPłaski
     Materiał uchwytuDrewno
     Kod produktu5903479166473