Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Pędzle płaskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Pędzle

Strzałka w prawo

Pędzle płaskie

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pędzel drewniany do lazury Favorite 36 mm
Strzałka w prawo

Pędzel drewniany do lazury Favorite 36 mm

11,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pędzel marki Favorite przeznaczony jest do nakładania lazury oraz innych farb i impregnatów do drewna. Wyrób posiada szeroką i płaską część pracującą, dzięki czemu aplikowanie tych substancji przebiega w szybkim tempie, nawet jeśli pokrywana jest duża powierzchnia. W naszej ofercie znajdziesz pędzle marki Favorite przeznaczone do rozmaitych zastosowań. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Pędzel marki Favorite przeznaczony jest do nakładania lazury oraz innych farb i impregnatów do drewna. Wyrób posiada szeroką i płaską część pracującą, dzięki czemu aplikacja tych substancji przebiega w szybkim tempie, nawet jeśli pokrywana jest duża powierzchnia. Do produkcji pędzla zastosowano włosie poliestrowe, które jest odporne na działanie rozpuszczalników, co sprawia, że produkt można łatwo wyczyścić z resztek farb i lakierów. Trzonek wyrobu wykonano z drewna bukowego, wyróżniające go się małą wagą i trwałością. Uchwyt i część pracującą połączono ze sobą za pomocą metalowej skuwki, która solidnie spaja elementy oraz jest zabezpieczona niklem przed szkodliwym działaniem rożnych substancji. W naszej ofercie znajdziesz pędzle marki Favorite przeznaczone do rozmaitych zastosowań.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuPędzel
     KolorBrązowo-zielony
     Kształt produktuPłaski
     Materiał uchwytuDrewno
     Kod produktu5903479163823