Zobacz więcej Peszle i rury elektroinstalacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Kable i prowadzenie kabli

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Peszel AKS Elektro 20-p 750N/5 cm 25 mb czarny

Peszel AKS Elektro 20-p 750N/5 cm 25 mb czarny

61,98
/ szt.
2,48
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Peszel z powodzeniem może być wykorzystywany w trakcie tworzenia podtynkowych instalacji elektrycznych. Element został wykonany z tworzywa sztucznego, które jest niezwykle elastyczne, dzięki czemu będziesz mógł go z łatwością dopasować zarówno do osłanianego przewodu, jak i do powierzchni, która będzie pokrywana tynkiem.

   Cechy i zalety

    Peszel znajdzie swoje zastosowanie we wnętrzu każdego domu. Szczególnie przydatny będzie podczas tworzenia lub renowacji różnego rodzaju instalacji elektrycznych. Element przeznaczony jest do montowania podtynkowo – świetnie sprawdzi się do doprowadzania przewodów do oświetlenia sufitowego. Dzięki zastosowaniu materiału o wysokiej elastyczności możesz łatwo dostosować wymiary elementu do potrzeb danej konstrukcji oraz powierzchni, na którą będzie nakładany tynk. Produkt został wykonany z tworzywa sztucznego, który charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, co znacznie wydłuży żywotność całej instalacji. W naszym asortymencie znajdziesz peszele o różnych rozmiarach, dzięki czemu z pewnością znajdziesz odpowiedni produkt do swojej konstrukcji.

    • Rura instalacyjna, karbowana, giętka, z pilotem, nierozprzestrzeniająca płomienia

    Specyfikacja techniczna

    Średnica przewodu20mm
    Średnica wewnętrzna11mm
    NormaB/12/127/14
    Wytrzymałość na zerwanie751N
    KolorCzarny
    MateriałPVC
    Kod produktu5904617574143