Zobacz więcej Pigmenty i barwniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Pigmenty i barwniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pigment do farb Colours żółty 80 ml

Pigment do farb Colours żółty 80 ml

15,98
/ szt.
199,75
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Żółty pigment służy do barwienia wodorozcieńczalnych farb, emulsji i emalii. Może być zastosowany do nadawania koloru produktom używanym zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Barwnik jest wydajny, a zmieszanie go z bazą łatwe. Od ilości zastosowanego pigmentu zależy intensywność uzyskanego koloru. Żółte ściany tworzą w pomieszczeniu ciepły wystrój i pozytywną atmosferę.

   Cechy i zalety

    Pigment w kolorze żółtym służy do barwienia białych emulsji, emalii i farb wodorozcieńczalnych. Stosując go, uzyskasz farbę w trwałym kolorze – delikatnym lub intensywnym, w zależności od użytych proporcji. Pigment znajdzie zastosowanie w przypadku powierzchni znajdujących się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków – możesz go użyć do barwienia farb pokojowych i elewacyjnych. Żółty kolor jest barwą pozytywną i wprowadza w dobry nastrój. Świetnie komponuje się z ciemnymi kolorami podłóg. Ciekawie kontrastuje z fioletem i dobrze komponuje się z zielenią roślin doniczkowych. Doskonale sprawdza się w salonach i pokojach dziennych, pasuje też do kuchni. W naszej ofercie dostępne są farby w wielu różnych kolorach do wyboru.

    • Przeznaczony do barwienia wodorozcieńczalnych farb, emalii i emulsji
    • Duża gama kolorystyczna
    • Trwale barwi

    Specyfikacja techniczna

    MarkaColours
    PrzeznaczenieBarwienie wodorozcieńczalnych farb, emalii i emulsji zewnętrznych oraz wewnętrznych
    KolorŻółty
    Grupa kolorystycznaŻółty
    Objętość0.08L
    Kod produktu5903649028174