Produkty

Pilarka elektryczna MacAllister 1800 W

Kliknij aby powiększyć

Pilarka elektryczna MacAllister 1800 W

Marka: MacAllister

Marka: MacAllister

Kod: 629460

|
 • system antywibracyjny zwiększa kontrolę i zmniejsza zmęczenie
 • system SDS do regulacji naciągu łańcucha bez użycia narzędzi
 • funkcja przeciwodrzutowa
 • miękki uchwyt
 • automatyczne smarowanie łańcucha
Pilarka elektryczna znacząco ułatwia wiele prac wykonywanych w ogrodzie. Stosując prezentowany model, nie musisz martwić się o bezpieczeństwo zadań, których się podejmujesz. Wyposażony jest w system antywibracyjny, SDS oraz funkcję przeciwodrzutową, dzięki którym przycinanie drewna nie będzie wymagało od Ciebie wiele wysiłku i nie zmęczy Cię.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

26 cm

Wysokość opakowania

21.5 cm

Szerokość opakowania

52 cm

Waga brutto

6.55 kg

Wymiary produktu

szer. 280 mm; dł. przewodu 250 mm; dł. prowadnicy 350 mm

Długość prowadnicy

35 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Moc urządzenia

1800 W

Obszary zastosowania

cięcie drewna, prace w ogrodzie

Emisja hałasu

92,75 dB(A)

Napięcie

220 - 240 V

Skok łańcucha

3/8" (9,52 mm)

Beznarzędziowe napinanie łańcucha

tak

Prędkość przesuwu łańcucha

13,5 m/s

Smarowanie

automatyczne

Parametry indywidualne

Marka

MacAllister

Informacje dodatkowe

szerokość rowka: 1,3 mm

Gwarancja

2 lata

Nr referencyjny

YT4359-01
Wydaje Ci się, że użytkowanie pilarek elektrycznych jest trudne, więc do cięcia drewna na opał używasz ręcznej siekiery? Twoja praca może być znacznie łatwiejsza i przebiegać sprawniej, jeśli zdecydujesz się na prezentowany produkt. Urządzenie to obsługuje się intuicyjnie i jest w pełni bezpieczne. Dzięki funkcjom antywibracyjnej i przeciwodrzutowej Twoje zmęczenie podczas przycinania pieńków oraz wielu innych zadań, do których wykorzystasz pilarkę, będzie mniejsze niż podczas korzystania z tradycyjnych narzędzi. System SDS pomaga regulować naciąg łańcucha bez użycia dodatkowych akcesoriów. Produkt posiada niewielkie rozmiary, zatem z powodzeniem znajdziesz dla niego odpowiednią przestrzeń w swoim warsztacie. Sprawdź także szeroką ofertę ochronnych rękawic i gogli z naszego asortymentu.
Ocena
6 komentarzy
01.05.2020
Dlaczego oleje do piły łańcuchowej MCAlister polecane tu na tej stronie jak i inne polecane handlowo w Castoramie na półce obok sprzętu są niezgodne z instrukcją MC Alister dołączoną do produktu> Kupiłem elektryczną MCAlistrer 2000W i olej z półki o lepkości ISO-VG 68cSt, niestety pilarka na tym oleju miała słabe smarowanie niezgodne ze wskazaniami instrukcji, po prostu brak mikrośladu oleju po włączeniu na powierzchni pod piłą. Doczytałem instrukcję dokładnie zalecana lepkość VG 32cSt - 3 razy niższa od oferty zalecanej, zmieniłem olej na olej o takiej lepkości, dobrze że miałem. Aktualnie działa poprawnie. Proszę pamiętać że olej nie tylko ma smarować i chłodzić ale musi mieć odpowiednia lepkość aby poprawnie spływać na łańcuch poprzez system dozowania w urządzeniu, Lepkość polecanego przez Castoramę 3 razy za wysoka co ogranicza spływ, dozowanie a tym drastycznie pogarsza smarowanie. Proszę skorygować ofertę lub zmienić system dozowania oleju w urządzeniu.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Treść Pańskiej sugestii przekazana zostanie fachowcom zajmującym się kosiarkami w naszych sklepach celem weryfikacji.

18.03.2020
Wczoraj kupiona , dzisiaj pocięła brzozowe wałki bez problemu , jakieś 6m2.
Pięknie pracuje , tnie jak brzytwa.
Bardzo jestem zadowolony i polecam zakup.
29.12.2019
Po pierwszej próbie cięcia drewna jestem zadowolony. Moc wystarczająca, daje radę przy pełnym zanurzeniu prowadnicy w drzewie. W przeciwieństwie do innych pilarek ma wygodny uchwyt górno-boczny. Lekka praca przycisków startera. Jak na razie polecam, czas pokaże jej awaryjność.
29.11.2019
Mam ją od miesiąca, trochę drewna już przerobiła i nic się złego nie dzieje, olej nie wycieka. Może poprzednicy wystawiający ocenę negatywną wcześniej trafili na wadliwe egzemplarze ale od czego jest gwarancja...Według mnie do prac domowych za tą cenę to dobry wybór.
15.11.2019
Potwierdzam niestety, że pilarka ma wadę- cieknie przez blok, zakupiłem ją i uzupełniłem zbiornik olejem zgodnie z instrukcją do wskazanego stanu. Pilarkę odstawiłem, czekała na wykonanie pracy.Po jakimś czasie zauważyłem, że pod pilarką jest małą kałuża z oleju, niestety jestem zmuszony złożyć reklamację. Szkoda, pierwszy raz jestem nie zadowolony z Mac Alistera, a kilka sprzętów już posiadam.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli spotkała Pana taka sytuacja. Przypominamy, że każdy wadliwy produkt podlega w naszych sklepach prawu do złożenia reklamacji. Jeśli zechciałby Pan z niego skorzystać, to zachęcamy serdecznie do kontaktu z wybranym przez siebie sklepem. Do złożenia reklamacji niezbędny będzie dowód zakupu w postaci paragonu lub faktury. Dodatkowo przypominamy, że reklamację można złożyć w różny sposób: odwiedzając sklep osobiście, jak również kontaktując się z nim drogą telefoniczną lub mailową. Zachęcamy do skorzystania z najdogodniejszej możliwości.

05.10.2019
Przestańcie zawracać ludziom głowę opiniami jeśli ich nie publikujecie. Kupiłęm tę pilarkę, przeciołem na próbę jedną deskę i po chwili zauważyłem, że cieknie olej. Pliarkę oddałem tam gdzie kupiłem tzn Wrocław - Korona. Napisałem opinię ale widać chcecie tylko dobre opinie. Dodam jeszcze, że kupiłem smar, który włożyłem do tubki, kupiłem olej wiec poniosłem straty bo tego oddać nei mogłem. Pilarka jest kiepska. Jeśli jedna ciekła to i inne będą ciekły jeśli nie teraz to za miesiąc lub rok.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za pozostawienie tej opinii. Przykro nam, jeśli spotkała Pana taka sytuacja. W przypadkach produktu, który posiada wadę, Klientom naszego sklepu przysługuje prawo do złożenia reklamacji, do czego zachęcamy. Zapewniamy również, że wystąpienie wady w jednym egzemplarzu nie implikuje pojawienia się jej w innym.

 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Piły i pilarki – rodzaje i zastosowanie

 • Ogród

  Narzędzia ogrodowe – jakie do jakich prac?

 • Ogród

  Elektronarzędzia do krzewów, drzew i żywopłotów

Ocena i komentarz dla:

Pilarka elektryczna MacAllister 1800 W