Zobacz więcej Pistolety

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo

Pistolety

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pistolet do przedmuchiwania Rockworth AR2540-PL
Strzałka w prawo

Pistolet do przedmuchiwania Rockworth AR2540-PL

36,98
/ opak.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pistolet przyda się w każdym przydomowym warsztacie – przeznaczony jest do czyszczenia trudno dostępnych miejsc. Możesz wykorzystać go podczas obróbki drewna, usuwając wióry oraz pył. Pistolet posiada wygodny uchwyt, co zwiększa komfort pracy. W proponowanej przez nas ofercie znajdziesz również inne rodzaje tego produktu.

   Cechy i zalety

    Pistolet to urządzenie stosowane w serwisach samochodowych, a także w przydomowych warsztatach. Produkt ten umożliwia przykładowo oczyszczanie obrabianych materiałów – korzystając z niego możesz przykładowo usunąć wióry oraz pył z powierzchni oszlifowanego drewna. Czyszczenie powierzchni, przykładowo mebli, jest istotne przed pomalowaniem tych obiektów – farba zaaplikowana na odpylonych elementach nie pęka oraz nie kruszy się. Pistolet wyposażony został w uchwyt znakomicie dopasowujący się do dłoni, dzięki czemu nie męczy się ona nawet podczas długotrwałej pracy. Produkt ten możesz wykorzystać podczas czyszczenia trudno dostępnych miejsc, ponieważ cechuje się on niewielkim rozmiarem. Proponujemy również inne rodzaje pistoletów, więc wybierzesz model najlepiej spełniający Twoje potrzeby.

    • Wytrzymały
    • Niezawodny

    Specyfikacja techniczna

    W zestawiePistolet do czyszczenia, pistolet do przedmuchiwania
    Kod produktu5022336580921