Zobacz więcej Pistolety

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo

Pistolety

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pistolet do przedmuchu Airpress niebieski

Pistolet do przedmuchu Airpress niebieski

34,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kompozytowy pistolet do przedmuchu z cienką stalową rurką do trudnodostępnych miejsc. Pistolet umożliwia przedmuchiwanie kurzu oraz pyłów z dekorowanych lub odnawianych powierzchni. Możesz zastosować go do obróbki drewna, z łatwością pozbywając się wiór. Zakrzywiona dysza pistoletu o długości 100 mm dzięki gumowej osłonie jest bezpieczna dla czyszczonych powierzchni.

   Cechy i zalety

    Pistolet zaprojektowany z myślą o oczyszczaniu bardzo trudno dostępnych miejsc. Urządzenie zapewnia doskonałą wydajność przedmuchiwania. Zakrzywiona końcówka dyszy o długości 100 mm dotrze praktycznie w każde miejsce wymagające oczyszczenia z opiłków, trocin, pyłu itp. Dodatkowo gumowa osłona na końcu rurki zabezpiecza czyszczoną powierzchnię przed zarysowaniem. Rękojeść wykonana z kompozytów zaprojektowana jest tak aby w maksymalnie wygodny sposób leżała w dłoni niezależnie od siły nacisku. Kompozytowy pistolet do przedmuchu szczególnie przyda się do czyszczenia filtrów, suszenia sprężonym powietrzem, wydmuchiwania / przedmuchiwania zanieczyszczeń, pyłów oraz brudów. Zużycie powietrza to 250 l/min. Ciśnienie maksymalne 11 bar.

     Specyfikacja techniczna

     Rozmiar połączenia (jednostki imperialne)¼"
     Maksymalne ciśnienie robocze10bar
     Kod produktu8712418224863