icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Żaluzje

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Rolety i żaluzje

Strzałka w prawo

Żaluzje

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Plisa Colours Caprera 42 x 150 cm szara
Strzałka w prawo

Plisa Colours Caprera 42 x 150 cm szara

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Plisa w kolorze szarym pozwala regulować ilość słonecznego światła przedostającego się do wnętrza przez okienne szyby. Za jej pomocą stworzysz optymalne warunki zarówno do pracy, jak i do relaksu w wybranym przez siebie pomieszczeniu. Plisa wykonana jest z materiału PVC oraz poliestru i zapewnia poczucie prywatności w wyższym stopniu od tradycyjnych firanek.

   Cechy i zalety

    Jeśli często korzystasz z komputera, z pewnością znasz problem powstający kiedy promienie słoneczne odbijają się od ekranu monitora. Komfort pracy o każdej porze dnia zapewni Ci przysłonięcie okien. Jednak aby nie było zbyt ciemno, musi to być materiał cienki i odpowiedni do stworzenia optymalnych warunków. W tym celu przyda Ci się prezentowana plisa. Jest to rodzaj żaluzji wykonany z jednolitego poliestrowego materiału. Utrzymany jest w szarym kolorze, więc przepuszcza wystarczającą ilość światła, jaka potrzebna jest do pracy oraz relaksu w wybranym pokoju. Dodatkową zaletą plisy jest niewielka ilość miejsca, jaką zajmuje w przeciwieństwie do tradycyjnych kotar i firanek. Sprawdź również inne modele żaluzji dostępnych w naszej ofercie.

    • Żaluzja plisowana pozwala idealnie dostosować natężenie światła i stopień prywatności, przepuszczając światło bez prześwitywania.
    • Wystarczy odpowiednio dopasować żaluzję plisowaną u góry i u dołu.
    • Żaluzję można z łatwością zamontować bezpośrednio na oknie.
    • Żaluzja plisowana wzbogaci wnętrze o dekoracyjny akcent. Doskonałe rozwiązanie do salonu i sypialni, które stworzy komfortową atmosferę.
    • W zestawie znajdują się akcesoria do montażu, które ułatwiają użytkowanie.

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu3663602989677