Zobacz więcej Płyty laminowane

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Płyty laminowane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyta laminowana 2840 x 1830 x 18 mm buk 5,2 m2

Płyta laminowana 2840 x 1830 x 18 mm buk 5,2 m2

56,98
/ m²
296,13
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Oferowana płyta laminowana to unikalny produkt, przeznaczony do stworzenia oryginalnych mebli dla Twojego domu. Pozwoli Ci na wykonanie eleganckich szaf i praktycznych zabudów, których trwałość i nienaganny wygląd doceni każdy z Twoich domowników. Dzięki wzmocnionej strukturze Twoje meble zyskają wyjątkową solidność i stabilność, a laminowana powierzchnia, imitująca drewno zapewni ich atrakcyjne wykończenie.

   Cechy i zalety

    Uniwersalna płyta laminowana to produkt, który zaskoczy Cię swoją funkcjonalnością i szerokim zakresem zastosowań. To doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz stworzyć unikalne meble, idealnie dostosowane do Twoich pomieszczeń. Powierzchnia płyty wiórowej została uszlachetniona eleganckim laminatem, który zapewnia estetyczne wykończenie elementu. Produkt wykonany w tej technologii charakteryzuje się przy tym wysoką trwałością i odpornością na działanie czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć czy wysoka temperatura. Dzięki temu stworzysz solidne i eleganckie meble, które będą zachwycać doskonałym wyglądem przez wiele lat. Wykończenie płyty doskonale odwzorowuje drewno bukowe, idealnie nadające się do nowoczesnej linii wzorniczej.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu2840mm
     Szerokość produktu1830mm
     Grubość produktu18mm
     Pokrycie5.2m²
     MateriałPłyta wiórowa
     Waga (kg)65.48kg
     Kod produktu8592922000418