Zobacz więcej Płyty laminowane

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Płyty laminowane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyta laminowana Kronospan 2620 x 2070 mm olcha 1912 5,423 m2

Płyta laminowana Kronospan 2620 x 2070 mm olcha 1912 5,423 m2

56,98
/ m²
309
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płytę laminowaną wykorzystasz do produkcji mebli domowego użytku. Dzięki twardej powierzchni produkt jest bardzo wytrzymały i odporny na wilgoć, przez co sprawdzi się jako element wykończeniowy łazienki oraz kuchni. Płyta w estetycznym kolorze orzech jest odpowiednia zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych pomieszczeń.

   Cechy i zalety

    Płyta laminowana posłuży Ci jako materiał do produkcji mebli. Produkt wykonano z wiórów drewnianych, przez co jest bardzo wytrzymały i tym samym zapewni Twoim meblom długotrwały, estetyczny wygląd. Powierzchnia wyróżnia się wysoką odpornością na uszkodzenia, dlatego możesz ją wykorzystać do wykonania mebli przeznaczonych do częstego użytku – na przykład biurka. Produkt jest odporny na szkodliwy wpływ wilgoci, dlatego posłuży Ci do produkcji kuchennego i łazienkowego blatu. Kolor olcha sprawia, że wykonane przy użyciu płyty meble mają naturalny, świeży wygląd. W zależności od Twoich upodobań możesz zakupić również inne modele płyt laminowanych – o odmiennych odcieniach oraz rozmiarach spośród dostępnych w naszym bogatym asortymencie.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu2620mm
     Szerokość produktu2070mm
     Grubość produktu18mm
     MarkaKronospan
     Pokrycie5.42m²
     MateriałPłyta wiórowa
     Waga (kg)70kg
     Kod produktu5907587403833