LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Środki i preparaty na szkodniki

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płytka na owady

Płytka na owady

23,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płytka na owady to bezpieczny i skuteczny sposób na pozbycie się z pomieszczenia komarów, meszek, much i moli odzieżowych. Łatwo ją zastosować – wystarczy wyjąć produkt z opakowania i umieścić na wysokości ok. 2 metrów, z dala od przeciągów. Działa szybko i skutecznie – pierwsze efekty możesz zaobserwować już po 30 minutach.

   Cechy i zalety

    Obecność komarów, much i meszków może szybko zepsuć Ci dobre samopoczucie. Nie pozwól na to! W zwalczeniu uciążliwych insektów pomoże Ci płytka na owady. Łatwo ją zastosować – wystarczy, że wyjmiesz ją z opakowania i położysz w miejscu o dobrej cyrkulacji powietrza. Wkład będzie stopniowo uwalniał skuteczną substancję czynną nawet przez pięć miesięcy. Wygodny suwak z zaznaczonymi miesiącami szybko przypomni Ci o wymianie produktu. Płytka na owady wyróżnia się dobrą wydajnością – jedna sztuka jest w stanie chronić wnętrze o kubaturze do 50m³. Preparat doskonale sprawdzi się nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych, ale też w sklepach, biurach oraz magazynach. Pamiętaj, by nie narażać produktu na przeciągi – zbyt intensywna wentylacja zmniejsza jego skuteczność.

    • Chroni pomieszczenia do 5 miesięcy
    • Skuteczna i elastyczna
    • Łatwa w stosowaniu

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5902341009931