LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Rozpałki kominkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Rozpałki kominkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podpałka ekologiczna 24 kostki

Podpałka ekologiczna 24 kostki

4,98
/ opak.
0,21
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podpałka służy do rozpalania i podtrzymywania ognia w kominkach, grillach, piecach węglowych. Składa się z kostek, które sprawiają, że płomień rozpala się szybciej, zajmuje cały opał i utrzymuje się na długo. Zastosowanie podpałki jest proste – wystarczy ją umieścić między węglem lub brykietem i podpalić. Rozwiązanie takie oszczędza czas i ułatwia grillowanie, a także ogrzewanie.

   Cechy i zalety

    Podpałka stała służy do rozpalania kominków, grilla oraz pieców na węgiel. W opakowaniu znajdują się niewielkie kostki nasączone łatwopalną substancją – parafiną. Ich użycie jest bardzo proste – wystarczy wziąć jedną z nich, położyć ją między węgiel czy brykiet i następnie podpalić. Kostka sprawi, że opał szybciej zajmie się ogniem i palenisko będzie w krótszym czasie gotowe do smażenia jedzenia lub ogrzewania. Podpałka dłużej utrzyma płomień, by ten zdołał ogarnąć cały opał i utrzymywał się długo. Takie rozwiązanie oszczędza czas, który możesz spożytkować na przykład do odpoczywania przed ciepłym kominkiem lub grillowania z rodziną i przyjaciółmi. W asortymencie znajdziesz również podpałki płynne oraz poręczne zapałki, które ułatwią podpalenie opału.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu20mm
     Szerokość produktu110mm
     Wysokość produktu70mm
     MateriałParafina
     Kod produktu5903292370903