Zobacz więcej Środki i preparaty na szkodniki

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Preparat odstraszający gołębie Agrecol 500 ml

Preparat odstraszający gołębie Agrecol 500 ml

29,98
/ szt.
59,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Preparat wykorzystasz do ochrony roślin przed gołębiami, a tym samym polepszysz czystość swoich okien oraz parapetów. Produkt jest bezzapachowy, zgromadzony jest w poręcznej butelce, co umożliwi Ci jego łatwą i szybką aplikację. Preparat nie działa szkodliwie na rośliny, a dzięki dużej wydajności posłuży Ci do zabezpieczenia wielu zewnętrznych konstrukcji.

   Cechy i zalety

    Preparat przeznaczony jest do odstraszania gołębi. Produkt stosowany jest w najbardziej obleganych przez ptaki miejscach – na parapetach, oknach, dachach. Osłabia ich zmysł smaku oraz węchu. Produkt jest w pełni bezpieczny w działaniu – nie wpływa szkodliwie na kondycję roślin. Dzięki wygodnej butelce z dozownikiem w łatwy sposób rozprowadzisz preparat na wybranej powierzchni. Produkt jest bezbarwny, dzięki czemu nie zostawia niechcianych plam na pokrytej nim powierzchni. Ponadto preparat nie posiada zapachu, co ułatwi Ci jego aplikację. Dzięki dużej wydajności będziesz mógł zabezpieczyć przed szkodliwym ptactwem wiele domowych powierzchni. Przez zastosowanie preparatu zadbasz o czystość swojej posesji, jak również zapewnisz roślinom odpowiednie warunki do rozwoju.

    • Zniechęca gołębie do przebywania w miejscach przez nie obleganych
    • Łatwy w użyciu
    • Ulega biodegradacji

    Specyfikacja techniczna

    Informacje dotyczące bezpieczeństwaProduktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
    Objętość0.5L
    Dawkowanie500 ml / 2 m2
    Kod produktu5902341009634