Zobacz więcej Środki i preparaty na szkodniki

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Preparat owadobójczy Bros gaśnica na osy i szerszenie 300 ml
Strzałka w prawo

Preparat owadobójczy Bros gaśnica na osy i szerszenie 300 ml

26,98
/ szt.
89,93
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Preparat owadobójczy zastosujesz w szczególności podczas przebywania na zewnątrz. Produkt z powodzeniem zniweluje natężenie występowania os oraz szerszeni, dzięki czemu zapewnisz sobie komfortowy wypoczynek w Twoim ogrodzie lub na balkonie. Preparat z łatwością rozpylisz na osę lub szerszenia z odpowiednio dalekiej odległości, dzięki czemu zapewnisz sobie bezpieczeństwo.

   Cechy i zalety

    Jeżeli poszukujesz produktu z pomocą którego skutecznie pozbędziesz się os lub szerszeni z Twojego gospodarstwa domowego, przyda Ci się preparat odstraszający. Z pomocą produktu, z łatwością pozbędziesz się latających insektów z Twojego domu lub ogrodu, zatem zapewnisz sobie spokojny wypoczynek w ciągu dnia. Ponadto preparat ma postać aerozolu, dlatego tez z łatwością rozpylisz go w odpowiednio bezpiecznej odległości od owadów. Produkt jest również bardzo wydajny, dzięki czemu może zostać wielokrotnie zastosowany. Dodatkowo metalowa butelka w której preparat został umieszczony cechuje się odpornością na uszkodzenia. W zaprezentowanej ofercie, zakupisz również inne preparaty, które pomogą Ci zwalczyć owady różnego gatunku.

     Specyfikacja techniczna

     Informacje dotyczące bezpieczeństwaProduktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
     Objętość0.3L
     Kod produktu5904517005655