Zobacz więcej Próbniki elektryczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pomiarowe

Strzałka w prawo

Mierniki i próbniki

Strzałka w prawo

Próbniki elektryczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Próbnik napięcia TUV/GS 140 mm

Próbnik napięcia TUV/GS 140 mm

8,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jak prawidłowo sprawdzić napięcie w samochodzie? Zadanie to wykonasz bezproblemowo za pomocą prezentowanego próbnika. Wykonany głównie ze stali jest odporny na zniekształcenia. Posiada poręczny uchwyt umożliwiający łatwe operowanie narzędziem. W proponowanej ofercie marketów Castorama znajdziesz również inne akcesoria garażowe.

   Cechy i zalety

    Twój warsztat nie jest odpowiednio wyposażony w akcesoria do serwisowania samochodu? Jeśli lubisz majsterkować przy pojeździe, koniecznie zaopatrz się w prezentowany próbnik pozwalający na sprawdzanie napięcia – korzystając z niego, z łatwością przygotujesz auto do bezpiecznej jazdy. Produkt wykonany przede wszystkim ze stali jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, zatem będzie służył Ci przez długi czas nawet w przypadku jego częstego użytkowania – znakomicie nadaje się do zastosowania nie tylko w przydomowym warsztacie, ale też w profesjonalnym serwisie naprawczym. Posiada poręczny uchwyt, co pozwala na wygodne operowanie przedmiotem. Szukasz narzędzi, które umożliwią majsterkowanie przy samochodzie? Sprawdź ofertę i zaopatrz się w prezentowany próbnik napięcia!

     Specyfikacja techniczna

     Przeznaczeniewarsztaty samochodowe, gospodarstwa domowe
     Materiał ostrzaStal
     KolorChrom, czerwony
     Kod produktu5906083652332