Zobacz więcej Elementy do karniszy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Karnisze

Strzałka w prawo

Elementy do karniszy

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Profil płaski aluminium inox 160 cm
Strzałka w prawo

Profil płaski aluminium inox 160 cm

55,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Profil płaski jest przeznaczony do montażu w systemach sufitowych. Element ten utrzymuje ciężar zasłon oraz firan w karniszach. Produkt został wykonany z aluminium, dzięki czemu jest lekki oraz wytrzymały. Dostępne są również profile w innych rozmiarach, które pozwolą Ci na zasłonięcie całej wnęki okiennej w Twoim mieszkaniu.

   Cechy i zalety

    Aluminiowy profil płaski stanowi stabilną podstawę karnisza. Na elemencie umieszcza się żabki oraz agrafki służące do zawieszenia firanek albo zasłon. Produkt został wykonany z aluminium, dzięki czemu jest lekki, a jednocześnie wyróżnia się wytrzymałością. Element nie odbarwia się pod wpływem nasłonecznienie lub wilgoci, na długo zachowując swój atrakcyjny wygląd. Stonowany kolor inox, sprawia że produkt będzie pasował do rozmaitych wnętrz, stanowiąc elegancki element wyposażenia. Produkt ma 160 cm długości, w związku z czym przystosowany jest do wnęk okiennych o umiarkowanej szerokości. Dostępne są również profile o długości sięgającej 240 cm, pozwalające na rozłożenie firany, która przykryje okna o dużych rozmiarach.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu1.6m
     W zestawieprofile
     KolorInox
     MateriałAluminium
     StylNowoczesny
     Kod produktu5902052030330