icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Profile łączące

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Pokrycia dachowe

Strzałka w prawo

Profile łączące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Profil U6 zamykający z poliwęglanu 3 m przezroczysty

Profil U6 zamykający z poliwęglanu 3 m przezroczysty

16,98
/ szt.
5,66
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Profil U6 zamykający z poliwęglanu przezroczysty to element niezbędny podczas tworzenia zadaszeń z płyty poliwęglanowej. Pozwoli Ci na szybkie i sprawne wykończenie werandy, wiaty, przystanku czy daszku nad drzwiami. Dzięki wykonaniu z wytrzymałego tworzywa na długo zachowuje swoje właściwości. Dostępny jest w kilku wariantach.

   Cechy i zalety

    Szukasz sposobu na estetyczne wykończenie daszku nad drzwiami lub wiaty na narzędzia? Sięgnij po profil U6 zamykający z poliwęglanu 3 m przezroczysty. Element ten pozwoli Ci w jednej chwili zamknąć płytę poliwęglanową, dzięki czemu do środka nie przedostaną się zanieczyszczenia i wilgoć. Dzięki dużej odporności na działanie promieniowania UV profil nie odkształca się i nie zmienia koloru z biegiem czasu, dzięki czemu zachowuje estetyczny wygląd. Profil U6 zamykający z poliwęglanu przezroczysty z powodzeniem posłuży Ci podczas tworzenia werandy, pergoli, wiat i innych zadaszeń. Dla lepszej szczelności konstrukcji zaopatrz się także w odpowiedni silikon. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją. Dostępny także w innych wariantach.

    • Lekki
    • Elastyczny
    • Łatwy w obróbce i montażu
    • Odporny na UV

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu3000mm
    KolorTransparentny
    Przeznaczeniezadaszenia, wiaty, przystanki, werandy, pergole, szklarnie, daszki nad wejściem, wiatrołapy, ścianki działowe
    Kod produktu5901619126738