Dbamy o wysoką jakość

Cenimy wysoką jakość oraz dbamy o wytrzymałość i atrakcyjność naszych produktów. Oferujemy bezpłatną gwarancję na asortyment kuchenny GoodHome.

icon
25 lat gwarancji na meble kuchenne
icon
15 lat gwarancji na zlewozmywaki

Co obejmuje gwarancja

Gwarancja obowiązuje na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Gwarancja na produkty kuchenne GoodHome obejmuje wady i uszkodzenia produktu, niewynikające z winy klienta. Warunkiem obowiązywania gwarancji jest użytkowanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem. Przed zakupem zapoznaj się z instrukcją montażu oraz warunkami serwisu i konserwacji.

Kiedy gwarancja jest wyłączona

Gwarancja na produkty kuchenne GoodHome nie obejmuje wad ani uszkodzeń wynikających z normalnego zużycia, uszkodzeń będących skutkiem niewłaściwego użytkowania, montażu lub złożenia, a także zaniedbania, wypadku, używania niezgodnego z przeznaczeniem lub modyfikacji produktu.

Gwarancje na produkty kuchenne GoodHome nie obejmują w żadnym przypadku dodatkowych kosztów (transportu, przenoszenia, montażu i demontażu, robocizny itd.) ani strat bezpośrednich lub pośrednich, chyba, że określono inaczej w obowiązujących przepisach prawa.

Okres gwarancji

Gwarancja na zakupione produkty obowiązuje od daty wydania towaru. By móc skorzystać z warunków gwarancji niezbędne będzie okazanie dowodu zakupu.

Rękojmia

Niezależnie od uprawnień przyznanych w ramach gwarancji masz prawo do wykonywania uprawnień wynikających z rękojmi.

Masz pytanie?
 

Konsultanci naszej Infolinii są do Twojej dyspozycji: