LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Przedłużacze mieszkaniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Przedłużacz mieszkaniowy Diall 2,5 A 3 m czarny
Strzałka w prawo

Przedłużacz mieszkaniowy Diall 2,5 A 3 m czarny

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jak zasilić urządzenie elektryczne w miejscu, gdzie nie ma stałego kontaktu? To proste – wystarczy, że posłużysz się oferowanym przedłużaczem. Przedmiot posiada uniwersalną czarną barwę, dlatego będzie estetycznie wyglądał w pomieszczeniu o dowolnej kolorystyce. Wykonany z miedzi i PCV przez długi czas zachowa odporność na uszkodzenia mechaniczne

   Cechy i zalety

    Obawiasz się, że zastosowany w pokoju przedłużacz zaburzy wystrój otoczenia? Oferowany model utrzymany jest w uniwersalnym czarnym kolorze idealnie łączącym się z bogatą gamą innych barw, wobec czego całość będzie prezentowała się estetycznie. Element umożliwiający prawidłowe zasilanie urządzeń elektrycznych w miejscach niewyposażonych w stałe źródło prądu przyda się zarówno w mieszkaniu, jak też w firmie. Cechuje się znakomitą żywotnością, gdyż wykonany z miedzi i PCV jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Brak stałego gniazda elektrycznego uniemożliwia Ci zasilenie lampki? Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas asortymentem, gdzie znajdziesz różne rodzaje przedłużaczy. Sprawdź naszą ofertę już teraz!

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuPrzedłużacz
     MarkaDiall
     Powierzchnia przekroju0.75mm²
     Liczba gniazd1
     Maksymalne obciążenie elektryczne575W
     Napięcie zasilania230V
     Kod produktu3663602735533