LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Przedłużacze mieszkaniowe

Strzałka w prawo

Przedłużacze mieszkaniowe

Przedłużacze mieszkaniowe to niezbędny element elektryki w każdym domu i mieszkaniu. Są one niezastąpione, kiedy potrzebujemy podłączyć urządzenie do prądu, a gniazdko znajduje się zbyt daleko lub jest ich zbyt mało. Dzięki przedłużaczowi możemy podłączyć wiele urządzeń jednocześnie i cieszyć się ich pełnym działaniem.

Filtry

Przedłużacze mieszkaniowe

Przedłużacze mieszkaniowe to niezbędny element elektryki w każdym domu i mieszkaniu. Są one niezastąpione, kiedy potrzebujemy podłączyć urządzenie do prądu, a gniazdko znajduje się zbyt daleko lub jest ich zbyt mało. Dzięki przedłużaczowi możemy podłączyć wiele urządzeń jednocześnie i cieszyć się ich pełnym działaniem.

99 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Przedłużacze i rozgałęziacze

Wyświetlanie 24 z 99 produktów

Załaduj więcej

PRZEDŁUŻACZE MIESZKANIOWE DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Wykonanie takiej ilości gniazd zasilających, która zapewniłaby dostęp do prądu wszystkim urządzeniom, jest praktycznie niewykonalne. Zresztą w większości przypadków nadmiar zaprojektowanych punktów byłby po prostu niewykorzystany. Do podłączenia dodatkowych urządzeń posłużą Ci popularne przedłużacze mieszkaniowe. Przy ich pomocy doprowadzisz bez problemu prąd do miejsc, które są daleko od instalacji. Jest to doskonała alternatywa, która w bezpieczny sposób umożliwi Ci korzystanie na przykład z kina domowego, komputera lub odbiornika radiowego. Przy okazji również możesz podłączyć swój telefon do ładowania.

Ten rodzaj produktu jest obecny praktycznie w każdym domu, biurze lub warsztacie. W naszej ofercie znajdziesz szereg ciekawych i funkcjonalnych modeli, które dopasujesz do swoich wymagań. Wśród nich znajdują się pojedyncze oraz złożone z wielu punktów listwy zasilające. W ten sposób dobierzesz odpowiedni rodzaj do swoich oczekiwań.

Ze względu na przeznaczenie przedłużacz domowy wykonany jest z mocnego tworzywa. Wszystkie newralgiczne elementy ukryte są w szczelnej obudowie, która nie przepuszcza żadnych zanieczyszczeń. Standardem i dużym udogodnieniem są również wyłączniki, które odpowiadają między innymi za bezpieczeństwo użytkowania. W razie konieczności nie musisz odłączać wszystkich urządzeń. Wystarczy, że zmienisz pozycję włącznika i odetniesz od zasilania komputer, kino domowe oraz podpięte ładowarki.

Nowatorskim rozwiązaniem są również wbudowane gniazda USB, które umożliwiają wygodne ładowanie smartfonów. Oprócz tradycyjnych przedłużaczy znajdziesz w tej kategorii także listwy podblatowe, które pozwolą Ci w funkcjonalny sposób zaaranżować strefę biurową. Przydatnym elementem może okazać się także wymienny sznur do żelazka. Zarówno listwa zasilająca, jak i pozostałe dodatkowe artykuły będą niezbędnym wyposażeniem każdego gospodarstwa domowego.

SPOSÓB NA DODATKOWE GNIAZDA ZASILAJĄCE

W poniższej kategorii prezentowane są przedłużacze i rozgałęziacze mieszkaniowe. Są one nieocenionym elementem wyposażenia każdego domu. Dzięki ich zastosowaniu możesz z łatwością podłączyć w pomieszczeniu wiele sprzętów jednocześnie. Produkty tego rodzaju sprawdzą się nie tylko w przestrzeni domowej, ale także w publicznej – w szkołach, urzędach, biurach oraz wielu innych miejscach, wszędzie tam, gdzie pojawia się potrzeba dostarczenia energii do kilku urządzeń.

W ofercie znajdują się produkty posiadające zróżnicowaną liczbę gniazd, dzięki czemu bez trudu dobierzesz model dopasowany do Twoich potrzeb. Przedłużacz z kilkoma wejściami umożliwi Ci przykładowo podpięcie komputera, lampki i drukarki przy biurku w gabinecie. W ten sposób wszystkie te urządzenia możesz umieścić w jednym miejscu a nie tylko tam, gdzie rozmieszczone są pozostałe gniazda naścienne.

Produkt okaże się nieoceniony również w warsztacie podczas stosowania elektronarzędzi. Oprócz modeli wieloczłonowych znajdziesz także przedłużacze pojedyncze o zróżnicowanej długości, które sprawdzą się na przykład w razie konieczności ładowania akumulatora samochodowego w garażu lub na podjeździe. Przedłużacz listwa to również wygodne rozwiązanie, jeżeli chcesz uniknąć plątaniny kabli.

Przedłużacz 1 gniazdo bądź z wieloma punktami wykorzystasz także do podłączenia wszelkiego rodzaju ozdób. Posłuży Ci zwłaszcza w okresie świątecznym, gdy zechcesz przyozdobić swoje mieszkanie w różne lampki i inne efekty świecące. Skorzystaj z szerokiej oferty Castoramy, by wybrać model dopasowany do Twojej aranżacji wnętrza – znajdziesz tutaj zarówno produkty w kolorze białym, jak i czarne oraz grafitowe.

IDEALNY ZAKUP – JAK WYBRAĆ PRZEDŁUŻACZ DOMOWY?

O tym, że przedłużacz z wyłącznikiem przydaje się w wielu sytuacjach, nie musisz się długo przekonywać. Pozostaje jeszcze kwestia wyboru odpowiedniego modelu, który spełni Twoje oczekiwania i zapewni pełną użyteczność wszystkich dostępnych w domu urządzeń. Do pomieszczenia salonowego bądź jadalni najlepiej sprawdzą się modele, które mają kilka wejść.

Niektóre z dostępnych dają możliwość podpięcia nawet ośmiu urządzeń. Dzięki temu masz możliwość zachowania porządku w przewodach. Ważna jest także wystarczająca długość tak, by uniknąć przedłużania jej jeszcze jedną listwą. Jeżeli często zmieniasz położenie źródła zasilania, wybierz przedłużacz 1,5m lub 2m.

Wyróżnikiem, który również powinien być wzięty pod uwagę, jest maksymalne obciążenie. Oczywiście im więcej gniazd, tym więcej zniesie urządzenie. Aby nie przeciążyć listwy, wybierz bardziej rozbudowaną wersję, by nie dokładać do niej kolejnych rozgałęzień. Z prostych rozwiązań biurowych może wystarczyć Ci przedłużacz 1m o pionowej budowie. Ustawiając go na przykład między jednym a drugim biurkiem, podłączysz do niego wszystkie znajdujące się w niedalekiej odległości komputery i drukarki.

Do podłączania swoich urządzeń, na których pracujesz, przyda Ci się także nowoczesne gniazdo do zamontowania w blacie. Listwy dają możliwość swobodnej aranżacji pomieszczenia mieszkalnego bądź biurowego bez obawy o brak dostępu do zasilania.