Zobacz więcej Przewody wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Systemy wentylacji

Strzałka w prawo

Przewody wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Przewód wentylacyjny Awenta fi 75 mm zielony 50 mb

Przewód wentylacyjny Awenta fi 75 mm zielony 50 mb

11,48
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przewód wentylacyjny Awenta zielony to wysokiej jakości element wentylacji mechanicznej. Zapewnia prawidłowy i wydajny przepływ powietrza, co pozytywnie wpływa na pracę całego systemu. Został wykonany z wysokiej jakości modyfikowanego tworzywa sztucznego. Ponadto konstrukcja przewodu została wzbogacona powłoką antystatyczną oraz jonami srebra.

   Cechy i zalety

    Przewód wentylacyjny Awenta fi 75 mm zielony 50 mb to niezbędny element systemu rekuperacji. To element, który umożliwi Ci wykonanie całej instalacji. Służy przede wszystkim do wymiany zanieczyszczonego powietrza na świeże. Pozwala też na odzysk zgromadzonego ciepła. Produkt zapewnia właściwą i wydajną współpracę podłączonych do niego urządzeń. Został wykonany z wysokiej jakości materiału, którym jest modyfikowany polietylen. Przewód wentylacyjny Awenta zielony ma dodatek jonów srebra. Pierwiastek działa bakteriobójczo bez względu na temperaturę i wilgotność w pomieszczeniu. Ponadto przewód ma powłokę antystatyczną. Dzięki temu na ścianach wewnętrznych nie osiada kurz. W ten sposób instalacja zapewnia wysoką jakość wymiany powietrza.

    • Zamiera dodatek 150 ppm jonów srebra + antystatyk

    Specyfikacja techniczna

    MarkaAwenta
    Informacja dla użytkownikaśrednica wlotu 75 mm
    Grupa kolorystycznaZielony
    KolorZielony
    MateriałPolipropylen (PP)
    Kod produktu5059340721323